gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Gizli kapaklı sehpa modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

kapaklı kitaplık modelleri
    Gizli kapaklı dedim, çünkü gerçekten bu sehpaların saklayıcı özellikleri var.Saklamak istediğiniz evrak, dergi,gazete,broşürlerinizi koyabilirsiniz. Özelliklede sehpaların üstünde kalabalığı sevmeyenler için ideal bir tasarım.

2. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bunu çok beğendim ben
    teşekkür ederim

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hepside çok yaratıcı modeller...

Gizli kapaklı sehpa modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sehpa modelleri....

Sehpa modelleri....

sehpa modelleri
  2. Sehpa modelleri...

Sehpa modelleri...

sehpa modelleri Arkadaşlar ben bu sehpaları çok beğendim umarım sizlerde beğenirsiniz.
  3. Zigon Sehpa modelleri

Zigon Sehpa modelleri

Zigon sehpa Çapatya zigon sehpa 3'lü zigon sehpa Çiçek sehpa Çok geniş bir salon olmadığı sürece ben orta sehpa sevmem. Kendi salonuma da orta sehpa almadım. Ama servis sırasında sıkıntı olmasın diye 2 takım zigon sehpa aldım. Köşede duruyorlar, orta sehpa gibi ayağıma dolanmıyorlar. Evim net kampanyalarını incelerken bu zigon sehpaları gördüm, çok şirinler. Bu aralar zigon sehpa...
  4. Gizli kapaklı çalışma köşesi:)

Gizli kapaklı çalışma köşesi:)

Çalışma massı örnekleri Dolaplı çalışma masası Dağınıklığı sevmiyorsanız bu kapaklı çalışma köşesi tam szie göre meleklerim. İşiniz bittiğinde çalışma masnızı kapatın dağınıklığınız dolabın içinde kalsın. Çalıışcağınız zamanda kaldığınız yerden devam edin. Çocuk odası dekorasyonu içinde iyi fikir.
  5. İkea'dan Sürgü Kapaklı Gardırop Modelleri

İkea'dan Sürgü Kapaklı Gardırop Modelleri

Yatak odası dekorasyonunuzda İkea ürünlerinden faydalanmak istemez misiniz? Kaliteyi, uzun ömürlülüğü ve her cebe uygunluğu ile İkea mağazaları birçok kişinin tercih ettiği mağazalar arasında yer almaktadır. Siz de bu sene yatak odasına dolap almak isteyenler arasında iseniz aşağıya eklediğim sürgü kapaklı gardırop modellerine göz atmaya ne dersiniz? İkea pax - 600 TL Dar yatak odanıza...

Sayfayı Paylaş