gebe
  1. Zeliha Aslan

Zeliha Aslan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Gizli Su Kaçağı Nedir ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Zeliha Aslan tarafından paylaşıldı.

Başıma gelen bir olayı anlatmak isterim, önce su faturalarımız normalin çok üstünde gelmeye başladı, dış kapının yanında ki su sayacımızın çok hızlı bir şekilde döndüğünü farkettik normalde evimizde hiç bir musluk açık olmadığı halde, internetten araştırdım ve evimde gizli su kaçağı olduğuna kanaat getirdim. Başınıza gelebilecek en kötü durumlardan biridir, lütfen hafife almayın ve mutlaka bir tesisatcı ile görüşün. Bana yardımcı olan bu firmaya ulaşabilirsiniz. İçerisinde video da var ne demek istediğimi eminim daha iyi anlayacaksınız. http://www.xn--sukaa-1ra70bye.com/su-sayaci-hizli-donuyor/

Gizli Su Kaçağı Nedir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 3g ile su kaçağı önlenecek

3g ile su kaçağı önlenecek

3g mekanlar 3G teknolojisi cepten görüntülü konuşturma ve hızlı internetin yanında birçok yeniliği daha hayatımıza sokacak. Su kaçağı önlenebilecek, doğalgaz, su, elektrik faturaları cepten ödenebilecek... 3G teknolojisi vatandaştan büyük ilgi gördü. Cep telefonundan görüntülü konuşmanın yanı sıra hızlı interneti de hayatımıza sokan 3G ile yeni sürprizler geliyor. GSM operatörleri vatandaşın...
  2. Kıyamet neden gizli tutulmuştur?

Kıyamet neden gizli tutulmuştur?

rüyada kıyametin kopacağını bilmek rüyada kıyametin kopacağını öğrenmek Kıyamet neden gizli tutulmuştur? - Çok merak etttiğim fakat hiç öğrenme şansımın olmadığı bir konuydu... Şimdi öğrendim ve sizlerle paylaşmak istedim... Allahım sen bizi sana laik kulllarından eyle.. Semavi dinlerin mühim bir esası olan kıyamet hakkında Kur'an-ı Kerimde ve hadis-i şeriflerde geniş izahlar vardır. Bu...
  3. Cemoş ve Çitos gizli gizli ne konuştular?

Cemoş ve Çitos gizli gizli ne konuştular?

Melekler bugün 00:25 sularında cemoş ve çitos aralarında konuşuyorlardı Cemoş Çitosu msne çağırdı ona birşey soracakmış. Cemoşun Çitosa sorduğu gizli soru neydi? Neden özel konuşma ihtiyacı hissettiler? Yoksa Cemoş ve Çitosun bizden sakladıkları birşey mi var? Açıklama bekliyoruz bize gerçekleri anlatmalarını istiyoruz.
  4. Doğalgaz Kaçağında Yapılacaklar Nelerdir?

Doğalgaz Kaçağında Yapılacaklar Nelerdir?

İlk olarak doğalgaz kaçağını nasıl anlayabileceğinizle başlayalım. Esasında doğalgaz kokusu olmayan bir gazdır, ancak kaçağın anlaşılabilmesi için içerisine bir koku eklenmiştir ve bu koku halk arasında çürük sarımsak, çürük lahana ya da bozuk yumurta kokusuna benzetilmektedir. O halde böyle bir koku almanız durumunda doğalgaz kaçağından şüphelenmelisiniz. Peki, doğalgaz kaçağından...
  5. Günümüzdeki gizli şirkler nelerdir?

Günümüzdeki gizli şirkler nelerdir?

1) Biz sizin hangi örnekleri bulduğunuzu bilemediğimiz için aynı şeyleri söylemiş olabiliriz. - Bugün en fazla şirk alanı şunlar olabilir: a) Mezarlardan vesilelik yönü bırakıp, doğrudan kabrin sahibinden bir şeyler istemek. Yani: “Allah’ım! Şu zat hürmetine benim şu işimi yap!” yerine, “ey filanca zat! Ne olur benim işimi yap!” gibi ifadeler şirke kapı açar. b) Bir ibadet yaparken,...

Sayfayı Paylaş