gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gizli Telaş

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kurtlanmış kuşluk vakitlerinden kalan son halimin son kalkışıdır bu sabaha uyanmalar.. neyin içimi acıttığının kargaşının verdiği ızdırap,gizli küf gibi sararken bir yanımın tamamını,seni yitirmeye başladığımı anlamamaya çalışıyorum.
    zaman bana sinsice kıs kıs gülerek anlatıyor,ve bu bana hiç haz vermiyor.
    sen benim;dokunamadığım,içimin kıyıldığı iz isen daha dün kanayan,zamanda tuz oldu bana sanki bir anlayabilsen
    kıvrandım,sıktım dişlerimi,dayanmak nede zormuş

gidişini seyrediyorum
    adımların yok yolların üzerinde,
    hep öptüğüm yerde
    hep sarıldığım yerdesin hala

sokakta ip atlarken ayağı incinen çocuk gibi olduğum yerden kıpırdayamıyorum şimdi,savunmasız,endişeli haller içinde telaşımı saldım peşisıra hiç durmayan karıncalara,onlarda farkında bu kışta artacak yiğecekleri..ah!bu telaş varya bu telaş..bu korku sindi mi içine bir kere,azaplarda bile iflah olmaz bilse bile sonu olacağını..

üşümek fayda etmiyor
    unutturmuyor boşluğunun buz kesen kahredici çaresizliğini

Gizli Telaş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Telaş

Telaş

Kişinin rüyasında telaşlanması ani ve sevindirici haberdir.
  2. Telaşa düşmek

Telaşa düşmek

Rüyada telasa düsmek veya birini telasa düsürmek, isini ve gücünü bozmak ve zarara sokmaktir. Birini telasa düsürdügünü gören, onu aldatir. Bir baska rivayete görede: Rüyada telasa düsmek veya birisin telasa düsürmek, is ve gücünü bozmaya isarettir.
  3. Gizli gizli oruç tuttum'

Gizli gizli oruç tuttum'

NEFİSE KARATAY, RAMAZAN BİTTİĞİ İÇİN HÜZÜNLENENLERDEN. GİZLİ GİZLİ ORUÇ TUTTUĞU GÜNLERİ, ÖZENDİĞİ İFTAR SOFRALARINI VE EL ÖPMEYİ ÖĞRENMENİN HUZURUNU ANLATAN KARATAY, 'RAMAZAN İÇİMDE UKDEDİR' DİYOR. Televizyonların ünlü yüzü Nefise Karatay da Ramazan bittiği için üzülen bir sima. Her ne kadar sağlık nedeniyle oruç tutamasa da Ramazan’ın bitmesi onu içten içe hüzünlendiriyor. Bu hüznünün...
  4. Candan Erçetin'in Film Telaşı

Candan Erçetin'in Film Telaşı

Candan Erçetin, müziklerini hazırlayıp, uygulayıcı yapımcı olarak görev aldığı 'Gölgesizler' filmi için çok çalışmış. Candan Erçetin; müzik direktörlüğünü ve uygulayıcı yapımcılığını üstlendiği 'Gölgesizler' filmini, 'zamansız ve mekansız' bir proje olarak tanımladı. Sevgilisi Hakan Karahan'ın yapımcılığında çekilen film için 'Ben Kimim' adlı bir şarkı da hazırlayan Erçetin; sinemayla...

Sayfayı Paylaş