gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

gizlice nişan mı taktılar

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

kanal d nin sevilen dizisi Arka Sokaklar ın sevilen oyuncuları İlker İnanoğlu ile Özge Ulusoy dizide evli çifti canladırıyolar gündelik yaşamda ise sevgililer bu ikili hakkında nişanlandılar mı dedikoduları var....
    ÖZGE'NİN YÜZÜĞÜ NİŞAN HEDİYESİ Mİ?
    BİR GÖZLÜK FİRMASI YENİ MODELLERİNİ ÖZGE ULUSOY, JULİA NİTU VE TUĞÇE GÜDER'İN DE KATILDIĞI BİR PARTİ İLE TANITTI...

Partiden sonra gazetecilerin sorularını yanıtlayan Romen manken Julia Nitu boynundaki ayyıldız dövmesi ile ilgili şunları söyledi: 17 senedir Türkiye'de yaşıyorum. Nüfus cüzdanımda yazmasa da, ben kendimi Türk gibi hissediyorum.' Özge Ulusoy'un parmağındaki pırlanta yüzüğün, sevgilisi İlker İnanoğlu'nun taktığı nişan yüzüğü olup olmadığı ise merak konusu oldu. Ulusoy tanıtım boyunca yüzüğü saklamaya gayret etti.

2. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: gizlice nişan mı taktılar
    nden olmasın...:D

gizlice nişan mı taktılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nişan

Nişan

rüyada nişan bohçası görmek rüyada kıyafeti giymek elbisesi giymek kıyafeti görmek elbisesi madalya türü nişanı görmek yahut bunu göğsüne takınmak makam ve mevkiye, şeref ve itibara; Bir hayvanda yahut başka bir şeyde bir nişan (belirti, alamet?i farika) görmek, görülen şeyde meydana gelecek belirgin bir değişikliğe, Bedeninde bir nişan görmek -görünen yerde ise- bir ayıbın ortaya çıkmasına,...
  2. Nişadır

Nişadır

Mal ve dünyalık elde etemeye; Bazen nişadır şüpheli kazance ve haram mala delalet eder.
  3. düğün,nişan,sünnetleriniz için takı iğneliği örnekleri

düğün,nişan,sünnetleriniz için takı iğneliği örnekleri

takı iğneliği düğün iğneliği nişan düğün için iğnelik iğnelik
  4. 2012 Yaz Takı Modası  trendlerini paylaşır mısınız?

2012 Yaz Takı Modası trendlerini paylaşır mısınız?

Merhaba kızlar ben takı takmayı çok seven biriyim takıların kıyafete bambaşka ayrıcalık ve şıklık kattığına inanıyorum etrafımda ki şık giyinenlerinde takı modellerine dikkat ederim:) sizden de bu yılın yani 2012 Yaz Takı Modası trendlerini paylaşmasını rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş