gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Gladyatör Sandalet ve Kombinasyonları

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bu sezon Gladyatör Sandaletler çok moda eğer sizinde bir Gladyatör Sandaletiniz varsa nasıl kullanabileceğinize dair ipuçları veren şık kombinasyonlar :) [​IMG]

2. TuanA_GzN

TuanA_GzN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gladyatör Sandalet ve Kombinasyonları
    :cry:neden böyle acık ayakkabılar giyemiyorum ya neden

3. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gladyatör Sandalet ve Kombinasyonları

ben bayılıyorum bu ayakkabılara yaaa süperler

Gladyatör Sandalet ve Kombinasyonları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gladyatör ayakkabı ve sandalet modelleri

gladyatör ayakkabı ve sandalet modelleri

gladyatör ayakkabılar gladyatör ayakkabı ayakkabı modelleri ayakkabıları modelleri 2011 Bu sezonun en gözde ayakkabı modelleri arasında gladyatör ayakkabı ve sandalet modelleri başı çekiyor. Bu durum çorap üreticilerinin gözünden kaçmamış. Ayakkabı içerisine giyilen bu çorap ayakkabıların gladyatör modeli olarak görünmesini sağlıyor. Çoraplar asos‘ta 75$’a .satılıyor
  2. Gladyatör Sandalet Modelleri...

Gladyatör Sandalet Modelleri...

arow sandalet modelleri Bu modeller bu sene çıktı Meleklerim.... çok değişikler ve ayakta hoş duruyorlar degilmi meleklerim :tik:
  3. Nike den gladyatör sandaletler

Nike den gladyatör sandaletler

nike gladyatör sandalet nike çocuk sandalet bebek nıke çocuk Gladyatör sandaletlerin hastası olarak bunları görünce çok ilgimi çekti değişik olmuş zaten nike dende bu beklenirdi spor ayakkabı gladyotörleri
  4. Yazlık gladyatör sandaletler

Yazlık gladyatör sandaletler

Bence 2010 yazında bu gladyatör sandaletler hani moda oldu ya aslında inanın bana benim çok fazla ilgimi çekmedi birkez merak edip modellerden birini ayağıma geçirmemle çıkarmam bir oldu çünkü çok fazla rahatsızlık duydum.Ama piyasada birçok modeli var bu tür sandaletlerin tabi belki rahatlarıda vardır ama dediğim gibi ben o an vazgeçip farklı model aldım.Çünkü benim için başta gelen olay...
  5. Nike gladyatör sandaletler

Nike gladyatör sandaletler

nike gladyatör sandalet nike sandalet Yaz aylarının vazgeçilmez ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler kaliteli spor markalardan biri olan nike ile birleştiğinde birbirinden şık ve rahat modeller ortaya çıkıyor .Eğer sizlerde sandalet tutkunu ve markanız nike ise o zaman işte yepyeni nike sandaletler

Sayfayı Paylaş