gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Gladyatör Sandaletler 2010 Yazında Yine Moda

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

yazlık sandaletler gladyatör sandalet markaları sandaletler gladyatör sandalet 2010 2010 Geçen yaz giydiniz gladyatör sandaletler yavaş yavaş dolaptan çıkarma vakti geldi kızlar... Çünkü

Geçen yaz herkesin ayağında sıkça gördüğümüz gladyatör sandaletler 2010 yaz sezonunda yine moda kızlar...

2. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
  3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

hepside çok güzel canım ama en çok bu modeli beğendim

teşekkürler adminim..:)

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Evet Gladyatör radyatör filmindeki MAXİMUS ta bundan giyiyordu ben şahidim :D:D

5. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Evet evet kendisi tutkulu bir erkek oldugu icin kirmizi olanini secmisti:zuha:

Gladyatör Sandaletler 2010 Yazında Yine Moda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gladyatör Sandaletler Bu Yaz Moda!

Gladyatör Sandaletler Bu Yaz Moda!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. 2009 Yazının Yeni Gözdesi Gladyatör Sandaletler

2009 Yazının Yeni Gözdesi Gladyatör Sandaletler

Gerçekten çok güzeller ben çok beğeniyorum Ünlü markaların kreasyonları birbir görücüye çıkarken bu yazın modası da gün yüzüne çıkıyor. Geçmiş yıllarda kadınların pek sevdiği gladyatör tarzı sandaletler bu yaz da sıkça rastlayacağımız modellerden. Üstelik topuklu olanlardan düz olanlara bilekte biten modellerden dize kadar uzananlara dek pek çok seçeneğiniz bulunuyor.
  3. Gladyatör Sandalet Modelleri...

Gladyatör Sandalet Modelleri...

arow sandalet modelleri Bu modeller bu sene çıktı Meleklerim.... çok değişikler ve ayakta hoş duruyorlar degilmi meleklerim :tik:
  4. Yazlık gladyatör sandaletler

Yazlık gladyatör sandaletler

Bence 2010 yazında bu gladyatör sandaletler hani moda oldu ya aslında inanın bana benim çok fazla ilgimi çekmedi birkez merak edip modellerden birini ayağıma geçirmemle çıkarmam bir oldu çünkü çok fazla rahatsızlık duydum.Ama piyasada birçok modeli var bu tür sandaletlerin tabi belki rahatlarıda vardır ama dediğim gibi ben o an vazgeçip farklı model aldım.Çünkü benim için başta gelen olay...
  5. Nike gladyatör sandaletler

Nike gladyatör sandaletler

nike gladyatör sandalet nike sandalet Yaz aylarının vazgeçilmez ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler kaliteli spor markalardan biri olan nike ile birleştiğinde birbirinden şık ve rahat modeller ortaya çıkıyor .Eğer sizlerde sandalet tutkunu ve markanız nike ise o zaman işte yepyeni nike sandaletler

Sayfayı Paylaş