gebe
  1. glifor

glifor Forum Okuru

glifor kullananlar buraya

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında glifor tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar bir süre önce glifor kullanmaya başladım zayıflamaya etkisi oluyormuş ama şu ana kadar çok büyük bir etkisini görmedim aranızda benim gibi glifor kullanan varsa deneyimlerini benimle paylaşabilirmi kullananlar için soruyorum ne zamandır kullanıyorsunuz kilo verebildinizmi yan etkileri oluyormu benim kullanmaya başladığımdan beri sanki biraz midem bulanıyor acaba gliforun yan etkisi olabilirmi

glifor kullananlar buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Spiral kullananlar buraya!

Spiral kullananlar buraya!

ria kullananlar spiral kullananlar spiral şikayetleri çıkartma kullananların yorumları Hanımlar doğum kontrol yöntemlerinden biri olan spiral kullananlar varsa bizimle görüşlerini şikayetlerini falan paylaşsınlar.Ben 6 sene spiral kullandım ama hem kaymış hemde enfeksiyon yapmış spiral o yüzden doktor çıkarmak zorunda kaldı şu anda vücudumu dinlendiriyorum.Sizlere yan etkisi oldumu hiç peki...
  2. progestan kullananlar

progestan kullananlar

progestan yan etkileri progestan kullananlar hamilelikte kullananlar ilacının yan etkileri arkadaşlar progestan kullanan var mı, ben bu ay adetimin 15. günü başladım bu ilaca ve ciddi yan etkiler yaşamaktayım. Hatta hamilelik belirtilerine benzer etkiler ama bu kadar çabuk olmayacağından hamilelik olduğunu düşünmüyorum. Ama bu kadar fazla yan etki yaşamam normal mi sizce?
  3. klomen kullananlar

klomen kullananlar

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım,ilk defa yazıyorum yazışma konusunda da bilgisizim yardımcı olursanız sevinirim. ben iki yıl kadar önce kürtaj oldum ondan sonra dagebelik oluşmadı klomen de kullandın çatlatma iğnesi de oldum sonuç olumsuz benim durumumda olan arakadaşlar varsa cevaplarınızı bekliyorum lütfen .
  4. Duphaston kullananlar

Duphaston kullananlar

Duphaston kullanan var mı ? Duphaston kullanırken neler yaşadıınız ? Adetleriniz kaç günde bir oluyordu ve sizler bu hapı kullandıktan ne kadar sonra regl oldunuz. Yada regl sürenizi kaç kutu haptan sonra düzene bindirdiniz. Sevgili arkadaşlarım, bu hapı kullandıysanız, sizin gibi bu hapı yeni kullanmaya başlayacak insanların sorularını yanıtlayabilirsiniz. Bu hap size iyi geldi mi ? Kilo...
  5. Hamile Kalmak ve Çikolata Kisti için Soğan Kürü Kullananlar Buraya

Hamile Kalmak ve Çikolata Kisti için Soğan Kürü Kullananlar Buraya

Doktor İbrahim Saraçoğlu'nun proğramlarında çok sıkça bahsettiği SOĞAN KÜRÜ uygulamasını artık bilmeyen yok diye düşünüyorum. Bu uygulamayı kullanan ve sonuç almış sonuçlarını bizlerle paylaşacak tüm Meleklere ve hamiş annelere, anne adaylarına artık düşüncelerini ve görüşlerini yazabilecekleri bir başlık oluşturduk. Bu başlık altından düşüncelerinizi ve yaşadıklarınızı, soğan kürünü nasıl...

Sayfayı Paylaş