gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

glikoz yükleme testini herkes yaptirmali

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

glikoz yüklemesi glikoz yükleme yüklemesi nasıl yapılır glukoz Medicana Hastaneler Grubu Eğitim Komitesi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mevlüt Korkmaz, şekerin çok riskli bir hastalık olduğuna değinerek, hastalığın 15-20 yıl boyunca klasik bulgularını vermeden sinsice ilerlediğine dikkat çekti. [​IMG]Dr. Mevlüt Korkmaz, gizli şekerin teşhis edilebilmesi için açlık şekeri ölçümlerinin yeterli olmadığını, mutlaka glikoz yükleme testi yaptırılması gerektiğini söyledi. Kormaz ayrıca, şeker düşmesi atakları sonucu ortaya çıkan şikayetlerin çoğu kez panik atakla karıştırıldığını, bu yüzden de hastalığın teşhisinin zorlaştığını belirtti. Uzmanlara göre, gizli şekerle mücadele edebilmek için herkesin glikoz yükleme testi yaptırması

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: glikoz yükleme testini herkes yaptirmali
    ben yaptırdım güzel çıktı herkesinde yaptırması gerekli aslında kendimizi önemseyelim nisancım sana çok teşekkür edrim kaliteli konuların için

glikoz yükleme testini herkes yaptirmali konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Test

Test

Rüyasında test çözen kimse geçici bir sıkıntı alır.
  2. Yükleme

Yükleme

Rüyada bir araca bazi seyler yüklediginizi görmek, sizden istenilen seyleri kolaylikla yapacaginizi bu yüzden bir zorlukla karsilasmayacaginizi, bu suretle hem ailenize hem de kendinize faydali bir is yapacaginizi gösterir.
  3. test

test

Araştırmalar küçük çocukların resimdeki “samimi” çifti göremediklerini, bunun zihinsel kodlamalarında böyle bir sahneye yer olmadığı için gerçekleştiğini gösterdi. Çocukların gördüğü dokuz tane yunustur!!! Ek not:Bu test bulanmış bir beyne sahip olup olmadığını ölçmek için yapılmıştır. Eğer yunusları en geç 3 saniyeye kadar seçemiyorsan aklını çoktan kaybetmişsin!!!
  4. resim yükleme

resim yükleme

profilime resim yüklemeyi beceremedi bir türlü :küstüm: yardımcı olur musunuz :)

Sayfayı Paylaş