gebe
  1. Yağmurprenses

Yağmurprenses Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Gliss Ultimate Repair Çok Yıpranmış Kuru Saçlar

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Yağmurprenses tarafından paylaşıldı.

Kızlar şimdiye kadar bi çok şampuanı denedim en iyisi denilen loreal profesyonel seriden tutunda Kerastase' a kadar market şampuanlarının en ucuzundan en pahalısına kadar da.
    ama son 3 gündür gliss' in yeni çıkardığı seriyi kullanıyorum
    belki karar vermek için kısa bi süre ama
    gerçekten sanıyorum ki aradığım şampuan bu
    saç tipim kalın telli gür inatçı ve sert
    bunun üstüne boyama saç açma işlemleri de eklenince
    içinden çıkılmaz bi durum aldı saçlarım

ilk kullanımda pek fark etmedim yıkarken
    kreminin değişik bi yapısı var su gibi ama çok etkili
    saçlarım ıslakken al işte şampuan mezarlığına el sabunu olmak üzere gidecek
    bi şampuan daha dedim kendi kendime

ama saçlarım kuruduktan sonra bi yatışmış sakinleşmiş o yıpranan yerlerin daha uslu
    başlı durduklarını gördüm
    ertesi gün maskesini de denedim sonuç bu kez daha iyiydi ıslakken
    kuruduğunda yine şık bi manzara
    ben 3 ürünü kapmanya vardı 21 liraya aldım aldığım yerde sıvı durulanmayan saç kremi yoktu
    bulursam onu da denerim sanırım

Saç bakım uzmanı Schwarzkopf tecrübesiyle Gliss’in yeni serisi Gliss Ultimate Repair saçlarınıza her yıkamada profesyonel bir bakım ve onarım sunuyor. Çok Yıpranmış, kuru ve ekstra hasara uğramış saçlar bile, içeriğindeki 3 kat sıvılaştırılmış keratin ile ilk yıkamadan itibaren saça güçlü, parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanıyor. Şampuan, saç kremi, onarım ve parlaklık çift fazlı bakım spreyi ve saç bakım maskesi ürünleri ile komple bakım ve onarışampuanm sağlayan Gliss Ultimate Repair, saçlarınızın en güvenilir dostlarından. Yüksek ısılı, güneş ışınları ve denizden ciddi şekilde hasar gören saçlar yüzde 100’e varan göz görülür farklılık kazanıyor. Gliss Ultimate Repair, saç kökünden ucana kadar daha hızlı ve kolay nüfuz ederek ekstra onarım sağlıyor ve saçı sağlığına geri kavuşturuyor. Özelliklede yazın ihtiyaç duyacağınız bu seri ile daha güçlü ve sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz

Gliss Ultimate Repair Çok Yıpranmış Kuru Saçlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yıpranmış saçı onarmak

yıpranmış saçı onarmak

en iyi saç onarıcı yıpranmış saçınızı onarmanın tek yolu saç kremleridir bunu uzmanlar söylüyor ben bilmiyorum :D:D ama mantıken düşünürsek doğru söylüyorlar:) Saç kremi sanıldığı gibi saçlara zarar vermez, kepek yapmaz! Aksine her yıkamada, şampuan sonrası uygulanan krem, saçı besler ve kalitesini artırır..... Yanlış: 'İkisi bir arada' şampuan kullanıyorum, o nedenle saç kremi kullanmama...
  2. Saçlarım çok yıprandı nasıl canlandırabilirim?

Saçlarım çok yıprandı nasıl canlandırabilirim?

saçlarım dolaşıyor saçlarım çok yıprandı saçlarımı nasıl canlandırabilirim yıprandı saçım çok Saçlarınızın son zamanlarda bakımsız ve yıpranmış olduğunu düşünüyorsanız şimdi vereceğim bazı tüyolar ve önerilerle canlı ve bakımlı saçlara sahip olabilirsiniz yapmanız gerekenlere gelince: Yaz aylarında yıpranan, kuruyan saçları canlandırmak için işte size iki öneri; Yıpranmış saçlar için muzu...
  3. Saçlarım çok kuru ne yapmalıyım?

Saçlarım çok kuru ne yapmalıyım?

saçlarım çok kuru ne yapmalıyım saclarim cok kuru saçlarım ne yapmalıyım çok saçım Kuru saç bakımı ile ilgili tüm merak ettiğiniz ve bilmek istediğiniz bilgileri sizler için sunuyorum. Çok kuru saçlar kadınların korkulu rüyalarından biri. Bu saç tipi hassas ve kuru olduğu için bakıma ihtiyaç duyar. Çünkü saç yıprandığı zaman mat bir görüntü alır ve bu durumda rahatsızlık vericidir. Bu saç...
  4. Yıpranmış saçlarımıza ne yapmalı?

Yıpranmış saçlarımıza ne yapmalı?

yıpranmış saçlara ne yapmalı yıpranmış saçlar için ne yapmalı Biz kadınların en büyük uğraşıdır aslında saçlar.Canımız sıkılınca soluğu kuaförde alır saçlarımızı boyatarak yada kestirerek rahatlamaya çalışırız.Zaten yüzümüze güzellik katan aslında saçlar değil midir?Peki meleklerim saçlarımıza gereken özeni gösterebiliyor muyuz?Saçlara zarar verebilecek pek çok sebep var ve daha iyi...
  5. Kuru ve Yıpranmış Saçlara Ev Yapımı Maske

Kuru ve Yıpranmış Saçlara Ev Yapımı Maske

kuru saçlar için maske nasıl yapılır,kuru ve yıpranmış saçlara doğal maske yapımı,kuru saçlar için maske tarifi,juru ve yıpranmış saçlar için ne yapmalıyım,kuru ve yıpranmış saçlara maske,kuru saçlar için bakım önerileri, Kuru Saçlar İçin Evde Yapılan Maske. Hava kirliliği başta olmak üzere her gün kullanılan kozmetik ürünlerin ve şekillendiricilerin yaptığı tahribat bir süre sonra...

Sayfayı Paylaş