gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Glukagon seti nasil kullanilir???

Konu, 'Diabet Köşesi' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

glukagon nasıl uygulanır Acil Glukagon Seti’nin nasıl kullanılacağı, aşağıda adım adım anlatılmaktadır. Sizin, ailenizin ve arkadaşlarınızın bunları dikkatle okuması önemlidir. /, OT: Kuru toz şeklindeki glukagon, kullanılmasından hemen öncesine kadar eritilmemelidir. Glukagonun Enjeksiyona hazırlanması:

Glukagon seti nasil kullanilir??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Glukagon nedir???

Glukagon nedir???

glukagon nedir glukagon hormonu testi insülin ve nedir Eğer kan şekeriniz bayılmanıza yol açacak ya da ağızdan şekerli besin almanıza izin vermeyecek derecede azalırsa, glukagon kullanılması gerekir. Glukagon, kan şekerini yükselten bir ilaçtır ve insülin gibi, enjeksiyon yapılarak kullanılır. Glukagon, insülin kullanan her hastanın elinin altında hazır olmalıdır. Eğer insülin kullanıyorsanız...
  2. Motor Böyle Kullanilir!!!

Motor Böyle Kullanilir!!!

Meleklerim Bunu görmüsmüydünüz? Motor aslinda böyle kullanilirmis meger!!! :hhh: :hhh: :hhh: :hhh: :hhh: :hhh: :hhh: :hhh: :hhh: :hhh: :hhh:
  3. Setler harikalar..

Setler harikalar..

setler Yepyeni 2009 model setler umarın beğenirsiniz:)
  4. Gelin setleri..

Gelin setleri..

gelin seti modelleri gelin setleri seti taç inci setleri Gelin olurken tepeden tırnağa gözalıcı olmak isteriz.Gelinliğimiz ve takılarımızla herşeyimizi özenle seçeriz:)bende sizlere şimdi düğününüzde takabileceğiniz gözalıcı takı modelleri sunuyorum umarım beğenirsiniz..
  5. Setler

Setler

altın setler altin hint setleri hint seti Düğününüzde takılacak seti burdan seçin melekler :huhe: Bazıları kalın ve abartılı ama ne yalan söyliyeyim yinede güzeller... Bu çok güzel...

Sayfayı Paylaş