gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gmail Hesabı Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gmail hesabı nasıl kapatılır kapatma işlemi nasıl yapılır ile ilgili bilgiler burada melekler Belki arkadaşlarınızdan özendiniz,belki meraktan gmaile giriş yaptınız ve kaydoldunuz.Ama bir zaman sonra kaydınızı silmek istediniz,ne yapacaksınız? Gmail Hesabı nasıl kapatılır gelin öğrenelim melekler :)

Tarayıcınızın browser bölümüne www.google.com/accounts/ServiceLoginAuth yazın ve enterlayın.
    Çıkan menüden en aşağıda ki ''Gmail hizmetini sil'' kısmına tıklayın ve gmail hesabınız kapansın :tik:

Gmail Hesabı Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gmail Hesabı Nasıl Açılır? (resimli anlatım)

Gmail Hesabı Nasıl Açılır? (resimli anlatım)

gmail hesabı, hesap açma, hesap açmak nasıl açılır, anlatımı, resimleri, açıklaması, ile ilgili bilgiler burada melekler Gmail hesabınız olsun istiyorsunuz ama nasıl oluşturacağınızı bilmiyorsunuz :) O halde açıklamalarımız işinize yarayacak melekler :) İlk önce BURAYA TIKLAYIN ve açılan sayfada hesap oluştur butonunu tıklayın. Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa açılacak. Burada...
  2. gmail hesabı nasıl kapatma yapıyoruz

gmail hesabı nasıl kapatma yapıyoruz

Gmail hesabım var ben bu hesabı kapatmak istiyorum tamamaen yani bu işlemi nasıl gerçekleştirecem. Gmailden silineyim istiyorum. Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
  3. Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

gmail hesabı nasıl açılır yapılması gerekenler gmail açma hesap oluşturma ile ilgili bilgiler burada melekler Hotmail hesabından bıktınız mı? Bir gmail hesabı açmak istiyorsunuz ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz:) Buyrun size gmail hesabı nasıl açılır yardımcı olalim melekler :) Öncelikle www.gmail.com sitesine gidin. Hesap oluştur kısmına tıklayın. Çıkan ekranda doldurmanız gereken...
  4. Avea İçin Bilinmeyen Numaralar Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır ?

Avea İçin Bilinmeyen Numaralar Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır ?

Avea Bilinmeyen Numaralar Kapat Avea Bilinmeyen Numaralar Nasıl Kapatılır Sevgili avea kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için avea ile ilgili kullanım kolaylıklarını paylaşmaya devam ediyoruz. En son sizlerle paylaştığımız avea bilinmeyen numaranın kime ait olduğunu öğrenme bilgilerinin ardından bu sayfamızda da Avea Bilinmeyen Numaralar Nasıl Kapatılır hep birlikte...
  5. Diş temizletme işlemi nasıl yapılır ?

Diş temizletme işlemi nasıl yapılır ?

Dişlerim sapsarı üstelik o kadar da fırçalıyorum, arkadaşım dişçide temizletmeyi önerdi ama dişçi fobim var nasıl oluyor bu diş temizletme işi, bilgi verirmisiniz bir zahmet ?

Sayfayı Paylaş