gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gmail hesabı nasıl açılır yapılması gerekenler gmail açma hesap oluşturma ile ilgili bilgiler burada melekler Hotmail hesabından bıktınız mı? Bir gmail hesabı açmak istiyorsunuz ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz:) Buyrun size gmail hesabı nasıl açılır yardımcı olalim melekler :)

Öncelikle www.gmail.com sitesine gidin.
    Hesap oluştur kısmına tıklayın.
    Çıkan ekranda doldurmanız gereken yerleri doldurun.
    Güvenlik sorusunu lütfen basit bir şey seçmeyin.
    İkincil posta adresini de boş bırakın.
    Uzun ve güvenli bir şifre seçin,
    Artık gmail hesabınızı açtınız,gülegüle kullanın.

Gmail Hesabı Nasıl Açılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gmail Hesabı Nasıl Açılır? (resimli anlatım)

Gmail Hesabı Nasıl Açılır? (resimli anlatım)

gmail hesabı, hesap açma, hesap açmak nasıl açılır, anlatımı, resimleri, açıklaması, ile ilgili bilgiler burada melekler Gmail hesabınız olsun istiyorsunuz ama nasıl oluşturacağınızı bilmiyorsunuz :) O halde açıklamalarımız işinize yarayacak melekler :) İlk önce BURAYA TIKLAYIN ve açılan sayfada hesap oluştur butonunu tıklayın. Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa açılacak. Burada...
  2. gmail hesabı nasıl kapatma yapıyoruz

gmail hesabı nasıl kapatma yapıyoruz

Gmail hesabım var ben bu hesabı kapatmak istiyorum tamamaen yani bu işlemi nasıl gerçekleştirecem. Gmailden silineyim istiyorum. Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
  3. Gmail Hesabı Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır?

Gmail Hesabı Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır?

gmail hesabı nasıl kapatılır kapatma işlemi nasıl yapılır ile ilgili bilgiler burada melekler Belki arkadaşlarınızdan özendiniz,belki meraktan gmaile giriş yaptınız ve kaydoldunuz.Ama bir zaman sonra kaydınızı silmek istediniz,ne yapacaksınız? Gmail Hesabı nasıl kapatılır gelin öğrenelim melekler :) Tarayıcınızın browser bölümüne www.google.com/accounts/ServiceLoginAuth yazın ve...
  4. Facebook Hesabı Nasıl Açılır

Facebook Hesabı Nasıl Açılır

facebook hesabı nasıl açılır facebook kayıt nasıl yapılır üye olmak için yapılacak işlemler nelerdir ile ilgili bilgiler burada melekler Artık facebook hesabı olmayan pek yoktur herhalde melekler :) Ama yetişen yeni nesilden face hesabı almak isteyenler ve artık benim de bir facebook hesabım olsun diyenler için facebook hesabı nasıl oluşturulur anlatmak istiyoruz.Forumumuzda facebook kapatma...
  5. Facebook hesabı nasıl açılır bana yardım edermisiniz

Facebook hesabı nasıl açılır bana yardım edermisiniz

Kime sorsam face hesabı var, artık msn tarih oldu. Ben de facebook hesabı istiyorum nasıl açacam bilgi verin lütfen melekler......

Sayfayı Paylaş