gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gmail Hesap Açma

Konu, 'Yararlı Linkler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gmail kaydol gmail yeni hesap açma

Aşağıdaki linke tıkladığınızda karşınıza resimdeki gibi bir sayfa çıkacak.

Tıklayınız..

O ekranda sizlerden bazı bilgileri girmeniz istenecek. Sizlere iki uyarımız olacak. Güvenlik sorusu olarak sakın ola ki "İlkokul öğretmenizin adını" vs. seçmeyin. O sorunun cevabını tahmin eden biri mailinizi kıracaktır, ele geçirecektir. Oraya anlamsız bir soru ve cevabınızı sizin dahi bilemeyeceği karmakarışık şeyler yazınız.
    O sayfada gördüğünüz "İkincil e-posta:" kısmını da boş bırakın. Kullandığınız bir posta adresini yazdığınızı varsayalım, o adresiniz başkasının eline geçtiğinde yeni Gmail adresiniz de çalınmış olacaktır. Unutmayacağınız, uzun ve güvenli bir şifre seçiniz. Diğer gerekli bilgileri yazarak devam ediniz. Yeni Gmail hesabınız hayırlı olsun

Gmail Hesap Açma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resimli Gmail Hesabı Açma

Resimli Gmail Hesabı Açma

Arkadaşlarım resimli olarak bana gmail hesabının nasıl açıldığını anlatmanız mümkün mü arkadaşıma anlatıyorum anlamıyor bari bu konuyu gösteririm de açsın kafamı şirşirdi yahu lütfen :)
  2. Gmail hesap açma hakkında yardım edebilir misiniz bana

Gmail hesap açma hakkında yardım edebilir misiniz bana

Arkadaşlarım hotmailden bıktım ve artık gmail hesabı oluşturmak istiyorum. Bu hesabı hangi linkten açıyoruz. Gerçekten denildiği gibi kapasitesi 10 gb ta yakınmı arkadaşlarım. Bana yardımcı olun lütfen.
  3. gmail hesabı nasıl kapatma yapıyoruz

gmail hesabı nasıl kapatma yapıyoruz

Gmail hesabım var ben bu hesabı kapatmak istiyorum tamamaen yani bu işlemi nasıl gerçekleştirecem. Gmailden silineyim istiyorum. Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
  4. Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

gmail hesabı nasıl açılır yapılması gerekenler gmail açma hesap oluşturma ile ilgili bilgiler burada melekler Hotmail hesabından bıktınız mı? Bir gmail hesabı açmak istiyorsunuz ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz:) Buyrun size gmail hesabı nasıl açılır yardımcı olalim melekler :) Öncelikle www.gmail.com sitesine gidin. Hesap oluştur kısmına tıklayın. Çıkan ekranda doldurmanız gereken...
  5. Gmail Yeni Hesap Açma

Gmail Yeni Hesap Açma

Gmail kaydol Gmail hesap alma Gmail giriş Tıklayınız.. Yukarıdakii linke tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi bir sayfa çıkacak. O ekranda sizlerden bazı bilgileri girmeniz istenecek. Sizlere iki uyarımız olacak. Güvenlik sorusu olarak sakın ola ki "İlkokul öğretmenizin adını" vs. seçmeyin. O sorunun cevabını tahmin eden biri mailinizi kıracaktır, ele...

Sayfayı Paylaş