gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Göbeğim henüz çıkmadı bir sorun mu var diyenler buraya

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Göbek büyümesi ne zaman olur ay ay gelişim

selam kızlar
    insan hamile iken herşeyi kuruyor
    göbeğiniz eğerolması gerektiği kadar büyümedini düşünüyorsunuz endişelenmeyin

Annenin karnının geç belli olması bir sorun olduğunu gösterir mi?
    Hayır, göstermez. Bazı anne adaylarında karın daha erken belli olurken bazılarında daha geç belli olabilir. Aynı boyda ve aynı kiloda olan hatta ultrasonda bebek ölçümleri aynı olan annelerin bile karınları arasında ciddi farklar görülebilir. Bu fark annenin rahminin pozisyonu ve bebeğin duruşundan kaynaklanabilir.

Göbeğim henüz çıkmadı bir sorun mu var diyenler buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekler Bir Sorum Var

Melekler Bir Sorum Var

palette saç boyası kullananlar Selam kızlar saçlarıma okullar kapandı diye sarı röfle yaptırmıştım. Asıl rengi koyu kestane şimdi okullar açılıyor malum saçlarımı tekrar boyamam lazım :D Palette 6.0 koyu kumral saç boyası aldım saçlarım kirlendiğinde boyamaya başlayacağım. Bu markayı ilk defa kullanacağım boyanın dayanma süresi hakkında bilgi verebilir misiniz bana acaba ne kadar süre saçımda...
  2. Avatarimda bir Sorun var !!!!

Merhaba Adminler :) Bildiginiz ve Gördügünüz gibi, Nickim degistirildi :) Ve degistirildigi anda, kendi kendine bir avatar yüklemis, (su anda gördügünüz avatar) Ama neyazikki artik degistiremiyorum :uhu: Herhangi bir hata bildirilmiyor, sadece yüklemek istedigimde yine o resim cikiyor karsima :) Ilgileriniz icin cok TSK ederim :):):)
  3. Gebeyim Fakat Grip oldum Bebeğime Bir Zararı Olur mu Diyenler BURAYA

Gebeyim Fakat Grip oldum Bebeğime Bir Zararı Olur mu Diyenler BURAYA

gebelikte grip bebeğe zarar verir mi,gebelikte grip bebeği etkiler mi, Anne adayları bildiğimiz üzere mevsimin geçişlerin den etkilenerek bir çoğumuz gribe yakalana biliyoruz.Peki bu durum anne karnındaki bebeğe bir zarar veriyor mu yada bebeğiniz bu gripten etkiler mi diye merak ediyorsanız bu konu tam size göre.. Grip mevsimi geldiğinde alınan her türlü önleme karşın anne adayları, bu...
  4. arkadaşlar bir sorunum var :(((((

arkadaşlar bir sorunum var :(((((

eşim benimle ikinci evliliğini yaptı.biz evlenmeden 2 yıl önce boşanmış ve kendine yeni bir ev açmıştı.bütün eşyalarını yeniden almıştı.biz evlenince doğal olarak hepsini yeni aldığı için bu evde oturduk.eşimin zevki çok iyidir ama başta yeni nasılolsa diye önemsememiştim.şimdi durum değşti.başkalarının evine gidip gelince imreniyorum.benim zevkime göre değil eşyalarım tamam güzel ama o evi...
  5. Hamileyim  Kan Uyuşmazlığı Sorunum Var Diyenler Buraya!!

Hamileyim Kan Uyuşmazlığı Sorunum Var Diyenler Buraya!!

kan uyuşmazlığı,kan uyuşmazlığı nedir, Kan uyuşmazlığı bazı evli çiftlerde görülebilen bir sorundur.Ve dikkat edilmesi gereken bir durumdur çünkü anne karnındaki bebek için tehlike oluşturabilecek bir durumdur şimdi konumuza göz atalım bakalım kan uyuşmazlığı neymiş ne neden kaynaklanıyormuş; “Kan uyuşmazlığı" aslında karı koca arasında olmasına karşın, gebelik döneminde karnındaki...

Sayfayı Paylaş