gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

göbeğimdeki kıllardan nasıl kurtulurum yardım edin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çok utanıyorum ama göbeğimde kıllar var. Yaşım daha 24 ve bekarım.Nasıl evlenirim bilemiyorum.Kendimi çok kötü hissediyorum.Bu kıllardan nasıl kurtulurum? :(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Aslında kullanacağınız yöntemler şunlar arkadaşlarım, cımbızla almak, bioder kullanmak, oksijenli su kullanmak vs vs ne yaparsanız yapın yinede çıkacağını göreceksiniz. Bu tür durumda kılları sarartmak en mantıklısı gibi geliyor banada. Sir ağdada kullanabilirsiniz. İğneli epilasyon için duyduğum kadarı ile daha iyi sonuçlar alınıyormuş. Yinede bu işi yapan epilasyon merkezlerinden daha sağlıklı bilgiler alabilirsiniz.Bundanda sonuç alamam diye uğraşanlar için lazer epilasyon öneriyoruz. Eğer hormonal bir sorununuz yok sa ( ki testinizi yaptırıp doktora sorabilirsiniz ) en iyisi lazer epilasyondur arkadaşlarım.

göbeğimdeki kıllardan nasıl kurtulurum yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim yardım edin lütfen

Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim yardım edin lütfen

Arkadaşlar ben Tivibu Şifremi unuttum ve kesinlikle bu şifreyi hemen hatırlamam ya da öğrenmem lazım acaba Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim bu konuda bilgisi olan varsa yazsın bana
  2. Dell Touchpad Sorunu nasıl kapatılır yardım edin!

Dell Touchpad Sorunu nasıl kapatılır yardım edin!

Merhaba arkadaşlar ben Dell Touchpad Sorunu yaşıyorum acaba bu sorundan nasıl kurtulurum bana aranızda Dell Touchpad Sorunu nasıl kapatılır yazacak biri var mı?
  3. Perde Nasıl Seçilir bu konuda yardım edin

Perde Nasıl Seçilir bu konuda yardım edin

Selam arkadaşlar ben perdelerimi yenilemeyi düşünüyorum sizden de yeni perdelerimin modelleri konusunda bir kaç örnek öneri istiyorum bana mümkünse Perde Nasıl Seçilir yardım eder misiniz?
  4. Bilgisayarın Anakartını Nasıl Öğrenirim lütfen yardım edin

Bilgisayarın Anakartını Nasıl Öğrenirim lütfen yardım edin

arkadaşlar ben bilgisayarımın anakart modelini öğrenmek istiyorum acaba kasayı açmadan bilgisayarın anakartını nasıl öğrenebilirim? Bu konuda bilgisi olan varsa bana yardımcı olsun lütfen.
  5. nasıl uçurtma yapabilirim yardım edin

nasıl uçurtma yapabilirim yardım edin

Kardeşime bir söz verdim hay vermez olaydım. Uçurtma yapmam gerekiyor, yoksa beni yiyip bitirecek. Nasıl yapılır bu uçurtma?

Sayfayı Paylaş