gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Göbeğin şekline bakarak cinsiyet anlaşılır mı?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Cinsiyet belirleme kız erkek isimleri

Selam kızlar
    benim bebeğim doğana kadar herkes bu erkek dedi :)
    göbeğim top gibi olduğu için erkek olur dediler ama ilk başından beri kız olduğu belliydi öylede oldu )Karın şişliğinin ve göbeğin şekline bakarak bebeğin kız veya erkek cinsiyeti anlaşılabilir mi?
    Halk arasında karnın şekline, yuvarlak veya sivri olmasına bakarak bebeğin cinsiyetini tahmin etme alışkanlığı yaygındır ancak hiçbir doğruluğu yoktur bunun. Bu şekilde tahminlerin tutması tamamen tesadüfidir çünkü zaten sadece kız veya erkek iki cinsiyet olabileceği için yüzde elli ihtimal her tahmin tutabilir

Göbeğin şekline bakarak cinsiyet anlaşılır mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BaLıKLaRıN CiNSiYeTi NaSıL aNLaŞıLıR

BaLıKLaRıN CiNSiYeTi NaSıL aNLaŞıLıR

balıkların cinsiyeti nasıl anlaşılır beta balığının cinsiyeti nasıl anlaşılır balık melek balıklarının melek balığının alıntı
  2. Bebek Cinsiyeti Böyle Anlaşılır

Bebek Cinsiyeti Böyle Anlaşılır

eskiden hamilelik nasıl anlaşılırdı gebelik, hamile, anne bebek, bebek cinsiyeti nasıl anlaşılır, hakkında herşey burada Hamile anne adayları 9 ay yavruları taşıdıkları gibi cinsiyetinide çok merak ederler. Kimileri çin takvimine başvurur yada gitmedik doktor bırakmazlar. Siz melişlerde bebeğinizin cinsiyetini hemen öğrenmek isterseniz bu yazı bana çok mantıklı geldi sizde okuyun ve...
  3. Göbeğe bakarak bebeğin kilosu anlaşılır mı?

Göbeğe bakarak bebeğin kilosu anlaşılır mı?

bebek ay gelişimi bebek kilosu Selam kızlar Bence de sanılanın tersine annenin göbeği ne kadarsa bebekte ona göre büyüme gösterir tezine inanmıyorum Çünkü benim göbeğim pek olmadığı halde bebeğim 3.5 kilo doğdu tamamen beslenme ile ilgili olduğunu düşünüyorum Sizler için bir makale buldum Her zaman karnın (göbeğin) büyüklüğüne bakarak bebeğin kilosunu tahmin etmek mümkün değildir. Bu...
  4. Karnın büyüklüğüne bakarak  bebeğin kilosu anlaşılır mı?

Karnın büyüklüğüne bakarak bebeğin kilosu anlaşılır mı?

karnım çok şiş bebeğim kilolumu olucak,karnım çok küçük bebeğim zayıfmı olucak,karnın büyüklüğü bebeğin kilosuylamı alakalı,karnım çok şiş bebeğim şişmanmı olucak,karın büyüklüğü ve bebeğin kilosu hakkında bilgiler Merhaba 5 aylık hamileyim karnım 9 aylık gibi duruyor acaba karnımın çok büyük olması bebeğimin kilolu olduğunumu gösterir? Her zaman karnın (göbeğin) büyüklüğüne bakarak...
  5. Bebeğin Cinsiyeti Nasıl Anlaşılır

Bebeğin Cinsiyeti Nasıl Anlaşılır

Bebeğin cinsiyeti konusu, halk arasında yaygın pek çok yanlış düşüncelere açık bir mevzudur. Aileler bebeklerinin cinsiyeti konusunda heyecan ve merak sahibidirler. Bebeğin cinsiyetindeki etken erkekten gelen hücrenin hangisi olduğunda gizlidir. Pek çok sperm hücresinden hangisi doğum kanalında yumurta hücresi ile birleşirse cinsiyet o şekilde belirir. X kromozomu ile yumurta bir araya gelirse...

Sayfayı Paylaş