gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Göbeğinizdeki yağlardan kırmızı biber ile kurtulun

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

‘Eyvah, göbeğim var ve yok olmuyor’ diyorsanız mutlaka bu formülü deneyin.Göbişlerden kurtulmanın vakti artık meleklerim.Biz Türk kadınlarının çoğu, bellerimizin çevresinde oluşan yağlanmadan şikâyetçiyiz.DDoğum yaptıktan sonra bu şikâyet iyice artar. Artık bu şikayetler bityor.Eğer sizin de böyle bir sorununuz varsa; çare kırmızı biberde!Buyrunuz:ehi: [​IMG]

Göbeğinizdeki yağlardan kırmızı biber ile kurtulun

Malzemeler:
    *500 gram susam yağı,
    *1 çorba kaşığı biberiye otu
    * 1 tatlı kaşığı rendelenmiş taze zencefil
    * 1 adet kırmızı biber

Hazırlanışı ve uygulanışı: Malzemelerin hepsini karıştırın. Bu karışımın içine bir kırmızı biberi ince ince doğrayın. 30 dakika benmari usulü kaynatıp bir kavanozun içine koyun ve demlenmesi için bir gece bekletin.
    Ertesi gün karışımı süzün ve her akşam bu karışımla sorunlu bölgenize masaj uygulayın. Karın egzersizleri yapmayı da ihmal etmeyin.

2. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    benim karın bölgeme 1 tane değil 1 kğ biber gerekir herhalde:grev:

Göbeğinizdeki yağlardan kırmızı biber ile kurtulun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırışıklıklardan Kayısı Yağı İle Kurtulun

Kırışıklıklardan Kayısı Yağı İle Kurtulun

Tüm ciltler için uygun olan kayısı yağı, özellikle kırırışıklıkları azaltıyor. Kayısı yağı; kayısının çekirde*ğinden elde edilir. Kayısı yağı A vitamini içerdiğinden dola*yı cildi nemlendirip, canlılık ve parlaklık kazandırır. Kayısı aynı zamanda magnezyum, karotin, kalsiyum ve betakaroten maddelerini içerir. Bu maddeler kırışıklıkları azaltır ve cil*di canlandırır. Normal ciltler için haftada...
  2. Yağlardan kurtulun

Yağlardan kurtulun

Meleklerim bunları yaparsanız yağlarınızı kolayca yakıverirsiniz çok basit şeyler ama bize dönüşleri mükemmel olacak inşallah :D 1. Karıştırın Sevdiğiniz meyve suyunu maden suyuyla karıştırın. Bunu yaparken, normalde içtiğiniz meyve suyunun yarısını kullanacağınız için, aldığınız kaloriyi önemli miktarda azaltmış olursunuz. Hele de meyve sularının bolca tüketildiği şu sıcak yaz...
  3. Yağlarınızdan Sirke ile kurtulun

Yağlarınızdan Sirke ile kurtulun

Sirke nerdeyse her derde deva ama ben kokusu nedeniyle hiçbir şekilde tüketemiyorum...Eğer kokusundan şikayetçi değilsenin deneyim derim kızlar :tik: Japon Beslenme ve Yemek Bilim Kurumu sirkeye keskin kokusunu ve ekşi tadını veren ana maddesinin yağ yakıcı bir özelliğe sahip olabileceğini açıkladı. 175 aşırı kilolu Japon erkek ve kadının katılımıyla yaptıkları araştırmada, her gün bir...
  4. Yaza Kadar Göbek Yağlarınızdan Kurtulun

Yaza Kadar Göbek Yağlarınızdan Kurtulun

Kızlar malum yaz geliyor ee kışın alınan kiloları vermek gerek... Vücudumuzda en zor kilo verilen yer göbeklerimiz...Göbek yağını eritmek sadece diyetle olmuyor kızlar bazı egzersiz hareketleride yapılması gerek... Göbek bölgesinde fazla kilolardan ve yağlardan kurtulmak için birinci egzersiziniz Mekik hareketi. Mekik hareketini nasıl yapmalısınız. Ayak tabanları yere gelecek şekilde...
  5. Kırmızı Biber Hapı ( La Jiao Shou Shen ) İle Zayıflıyorum

Kırmızı Biber Hapı ( La Jiao Shou Shen ) İle Zayıflıyorum

la jiao shou shen la jiao shou shen kullanımı jıao zayıflama hapı yorumları Merhaba arkadaşlarım daha önce kullanıp bir ayda 8 kilo vermemi sağlayan biber hapıma bu gün yeniden başladım.Gelişmeleri buradan yazacağım...Bu sefer çok kararlıyım 38 bedene kadar düşeceğim :)Diyet felan maalesef işe yaramıyor bende yapamıyorum zaten.Çaresiz bu hapa kaldım.İdealimdeki kiloya ulaşana kadar...

Sayfayı Paylaş