Göbek deliğinden sıvı gelmesi

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

 1. göbek deliği iltihabı göbek deliği akıntısı göbekten sıvı gelmesi deliğinden sıvı gelmesi kokusu
  göbek deliği, göbek deliği iltihabı, göbek deliğinde iltihap, göbek deliği kokusu, göbek deliği ağrısı, göbek deliğinden kan gelmesi, göbek deliği akıntısı, göbek deliği hastalıkları, göbek deliğinde kızarıklık, göbek deliğinden kıl çıkması


  Göbek deliğinden sıvı, koku, kan ve kıl gelmesinin nedenlerini ele alıyoruz bu yazımızda Melek'ler.


  [​IMG]
  Göbek çukuru derin veya cilt ile kapalı olan kişilerde içerde biriken sıvılar ve kıllar zamanla iltihap oluşmasına neden olurlar . oluşan bu iltihap nedeniyle göbeğinizde kızarıklık, kötü kokulu akıntıya neden olur ve bazende apse gelişmesine neden olabilir.

  Göbek deliğinizi pamuklu kulak çöpleriyle günlük temizlemeniz, nem olmamasını sağlamanız, içindeki kıl ve elbise tüylerinin temizlenmesi yeterli olabilir.

  Ancak şikayetleriniz geçmezse ve kızarıklık, şişlik artarsa bir doktora başvurmanız gerekir .


  Uzm. Dr. Ümit Hazar
 2. hmm bilgiler icin tesekkürler.
 3. Süper bir bilgi ....
 4. hocam beni şikayetlerim devam ediyor doktora da gittim temizliği yapıldı eğer tekrarlanırsa cerrahi işlem gerektirilmesi gerekir denildi ama ameliyat olmak istemiyorum ne yapmam gerekir lütfen adresine veya yoruma yazarsanız çok sevinecem...
 5. Göbek deliğinin altında karın boşluğunu saran bir zar var.Eğer enfeksiyon olmuşsa o zar iltihaplanabilir...İç organların hasar görebilir.Bu yüzden en kısa zamanda doktora gitmelisin.Sağlık asla şakaya gelmez


  Göbek deliği sık iltihaplanan bir bölge. Özellikle dar giyiniyorsanız , sürekli havasız kalıyorsa ve biraz kiloluysanız göbek deliğinden koku ve akıntı ihtimali artıyor.
  Gelen akıntının rengini belirtmemişsiniz , muhtemelen kanlı bir akıntı değil. Çünkü hastalar kan görünce endişelenir ve bunu mutlaka belirtir.
  Eğer gözle görülür bir apse yoksa gelen akıntı miktarı azsa ve bahsettiğim gibi kansız bir akıntıysa ; göbek bölgenizi kuru tutmanız , gün içinde biriken kıl ve elbise tüylerini bu bölgeden temizlemeniz yeterli olacaktır.
  Akıntı geçmezse ve ya artarsa , akıntının içeriğine kan da eklenirse ve ya daha ileri bir destek almak isterseniz , aile hekiminize başvurabilirsiniz ya da dermatoloji doktoruna görünebilirsiniz.
  Sağlıklı günler dilerim.
 6. hocam benim göbek deliğim de geçen yıl bu nedenin devamında iltihaplanma oldu ve cerrahi müdahale ile temizlendi ben geçen yılda bir dönem spor yaptım zayıflamak ve vücut geliştirme olarak ve bıraktıktan sonra olmaya başlamıştı akıntı sonrada iltihaplanmaya çevirdi aynısı bu yılda oldu şimdi yeni başladı akıntı sınavlarım dolayısıyla sporu bıraktım ve şuan akıntı var ben dediğiniz gibi kıl olarak temizledim her gün temizliğini de yapıyorum o bölgenin doktora gitmemi önerir misiniz yoksa bi süre böyle kendim temizliğini filan yapıyım mı
 7. hocam benim göbek deliğim dışa dönük bombeli doğumsal bişey ağrı sızı yok ama estetik olarak hoş durmuyor. terdüyot ile dış deri kurutulur mu yada önerdiğiniz bişey olur mu? estetik çok maliyetli ve korkuyorum doğal bi yöntem varmı acaba?

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. göbek deliğinden sıvı gelmesi

  ,
 2. göbekten su gelmesi

  ,
 3. göbek deliği akıntısı

  ,
 4. hamilelikte göbek deliğinden sıvı gelmesi,
 5. gobek deliginden iltihap gelmesi,
 6. göbekten iltihap gelmesi,
 7. göbek deliği akıntısı neden olur,
 8. hamilelikte göbek deliği akıntısı,
 9. göbek deliğinden kokulu sıvı gelmesi,
 10. göbekten sıvı akması,
 11. göbek deliğinden iltihap akması,
 12. gebelikte göbek deliğinden sıvı gelmesi,
 13. hamilelikte göbek akıntısı,
 14. göbek akması,
 15. Hamilelikte gobek deliginden su gelmesi