Göbek deliğinden sıvı gelmesi

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

göbek deliği iltihabı göbek deliği akıntısı göbekten sıvı gelmesi deliğinden sıvı gelmesi kokusu göbek deliği, göbek deliği iltihabı, göbek deliğinde iltihap, göbek deliği kokusu, göbek deliği ağrısı, göbek deliğinden kan gelmesi, göbek deliği akıntısı, göbek deliği hastalıkları, göbek deliğinde kızarıklık, göbek deliğinden kıl çıkması

Göbek deliğinden sıvı, koku, kan ve kıl gelmesinin nedenlerini ele alıyoruz bu yazımızda Melek'ler.

Göbek çukuru derin veya cilt ile kapalı olan kişilerde içerde biriken sıvılar ve kıllar zamanla iltihap oluşmasına neden olurlar . oluşan bu iltihap nedeniyle göbeğinizde kızarıklık, kötü kokulu akıntıya neden olur ve bazende apse gelişmesine neden olabilir.

Göbek deliğinizi pamuklu kulak çöpleriyle günlük temizlemeniz, nem olmamasını sağlamanız, içindeki kıl ve elbise tüylerinin temizlenmesi yeterli olabilir.
    Ancak şikayetleriniz geçmezse ve kızarıklık, şişlik artarsa bir doktora başvurmanız gerekir .

Uzm. Dr. Ümit Hazar

2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye

hmm bilgiler icin tesekkürler.

3. AaRAdyoCU

AaRAdyoCU Forum Okuru

Süper bir bilgi ....

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hocam beni şikayetlerim devam ediyor doktora da gittim temizliği yapıldı eğer tekrarlanırsa cerrahi işlem gerektirilmesi gerekir denildi ama ameliyat olmak istemiyorum ne yapmam gerekir lütfen adresine veya yoruma yazarsanız çok sevinecem...

5. BEYZA21

BEYZA21 ♥س بنيم نفسيمسين♥ Yetkili Kişi

Göbek deliğinin altında karın boşluğunu saran bir zar var.Eğer enfeksiyon olmuşsa o zar iltihaplanabilir...İç organların hasar görebilir.Bu yüzden en kısa zamanda doktora gitmelisin.Sağlık asla şakaya gelmez

Göbek deliği sık iltihaplanan bir bölge. Özellikle dar giyiniyorsanız , sürekli havasız kalıyorsa ve biraz kiloluysanız göbek deliğinden koku ve akıntı ihtimali artıyor.
    Gelen akıntının rengini belirtmemişsiniz , muhtemelen kanlı bir akıntı değil. Çünkü hastalar kan görünce endişelenir ve bunu mutlaka belirtir.
    Eğer gözle görülür bir apse yoksa gelen akıntı miktarı azsa ve bahsettiğim gibi kansız bir akıntıysa ; göbek bölgenizi kuru tutmanız , gün içinde biriken kıl ve elbise tüylerini bu bölgeden temizlemeniz yeterli olacaktır.
    Akıntı geçmezse ve ya artarsa , akıntının içeriğine kan da eklenirse ve ya daha ileri bir destek almak isterseniz , aile hekiminize başvurabilirsiniz ya da dermatoloji doktoruna görünebilirsiniz.
    Sağlıklı günler dilerim.

6. Cemal SOLMAZ

Cemal SOLMAZ Forum Okuru

hocam benim göbek deliğim de geçen yıl bu nedenin devamında iltihaplanma oldu ve cerrahi müdahale ile temizlendi ben geçen yılda bir dönem spor yaptım zayıflamak ve vücut geliştirme olarak ve bıraktıktan sonra olmaya başlamıştı akıntı sonrada iltihaplanmaya çevirdi aynısı bu yılda oldu şimdi yeni başladı akıntı sınavlarım dolayısıyla sporu bıraktım ve şuan akıntı var ben dediğiniz gibi kıl olarak temizledim her gün temizliğini de yapıyorum o bölgenin doktora gitmemi önerir misiniz yoksa bi süre böyle kendim temizliğini filan yapıyım mı

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hocam benim göbek deliğim dışa dönük bombeli doğumsal bişey ağrı sızı yok ama estetik olarak hoş durmuyor. terdüyot ile dış deri kurutulur mu yada önerdiğiniz bişey olur mu? estetik çok maliyetli ve korkuyorum doğal bi yöntem varmı acaba?

Göbek deliğinden sıvı gelmesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. bebeğin ters gelmesi

gebelikte bebeğin aşağıda olması hamilelikte bebeğin aşağıda olması başının hamilelikte bebegin asagida olmasi Bebekler neden ters durur? Makat gelişin en önemli belirleyici faktörlerinden birisi gebelik yaşınızdır. Gebelik yaşı ne kadar küçükse bebeğinizin ters olma olasılığı da o ölçüde yükselir. 36-37. hafta civarında bebek genelde son duruş şeklini alır ve artık önde gelen kısmının...
  2. ilişkiden sonra kan gelmesi

ilişki sonrası kanama ilişki sonrası kan gelmesi ilişkiden sonra kanama ilişkiden sonra kan gelmesi video her ay yeni şeylerle karşılaşıyorum tabi foss çıkıoo:) bu ayki olay adetime bir hafta varken ilişkiden sonra kan gelmesii....bi açıklaması varmı...ilk defa oldu bu..aynı gün karnım da çok ağrıodu kasıklarım şişti..
  3. Makattan sümüksü sıvı gelmesi

makattan sıvı gelmesi makattan sümüksü sıvı gelmesi dışkıdan sümüksü akıntı akıntı gelmesinin nedenleri makattan sümüksü sıvı gelmesi, kan gelmesi, akıntı, madde gelmesi, akıntı gelmesi Ruhsal bozukluk yaşatan bir hastalığa değiniyoruz bu yazımızda Melek'ler. Makattan sümüksü sıvı yada kan gelmesinin nedenleri ve tedavileri nelerdir; buyrun öğrenelim. Sindirim sistemini ilgilendiren...
  4. sevgilimin gelmesi

sevgilimin gelmesiini herşeyden çok istiyorum
  5. Hamilelikte Nişan Gelmesi, Su Gelmesi Nedir Nasıl Anlaşılır

Gebelikte Nişan Gelmesi Gebelikte Nişan Gelmesi Ne Demek Sevgili melekler, anne adaylarının aklına takılan sorulardan biri de gebelikte nişan gelmesi, gebelikte su gelmesi ne demek olduğu ve böyle bir durumda ne yapılması gerektiğidir. Bu yazımızda sizleri bu konuda bilgilendiriyor ve gebelikte nişan gelmesi ne demek konusuna açıklık getiriyoruz ..:) Nişan, nişan gelmesi, su gelmesi...
  6. Hamilelikte suyun gelmesi

gebelikte suyun gelmesi doğum belirtisimi,hamilelikte suyun gelmesi doğum habercisimi,gebelikte suyun gelmesi tehlikelimi,hamilelikte suyun miktarı hakkında bilgiler Gebeliğin özellikle son haftalarında doğuma yakın günlerde sık görülen bir durumdur su gelmesi, hamileler bunu su gibi akıntı oldu, su boşalması oldu veya sularım geldi gibi ifade edebilirler.GEBELİKTE VAGİNAL KANAMA Gebelikte...
  7. Hamilelikte Gögüsten Erken Süt Gelmesi

gebelikte gögüsten erken sütün gelmesi,gebelikte gögüsten süt gelmesi normalmi,hamileyim gögüsümden süt geliyor ,hamilelikte erken süt gelmesinin nedenleri hakkında bilgiler Gebelikte memelerden süt gelmesi korkulacak bir durum değildir. Ancak memeden gelen akıntının kanlı olması halinde doktora başvurmak gerekir. Süt şeklinde gelen akıntı tedavi gerektirmez. Bu durumda meme uçlarının...
  8. Makatimdan sıvı gelmesi

Büyük abdestimin et parçasına benzer olması hatta et parçasının aynı olduğunu fark ettim daha sonrasında makatimin etrafinda şişlik fark ettim daha sonrasında ağrı hissediyorum ne yapmam gerek ?

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. göbek deliği neden kanar

,
  2. göbek deliği neden akar

,
  3. göbekten su gelmesi

,
  4. göbekten iltihap gelmesi uzman tv,
  5. hamilelikte göbek deliği akıntısı,
  6. göbek deliğinden sarı sıvı gelmesi,
  7. göbek deliğinden neden sıvı akar,