gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Göbek eriten bir kür tarifiniz var mı :((

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Göbek çevresinde oluşan yağlardan bıktım usandım. Spora zamanım pek olmuyor ama yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum. Ço0k kilolu da değilim ama şu göbeğimden kurtulamadım. Şmyle herhangi bitkisel bir kür var mı göbek eritmeye yardımcı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    İbrahim Saraçoğlu Göbek Eritme Kürü
    Aç ya da tok karına içebilirsiniz. Bu karışımı her gün taze olarak hazırlayıp için, Daha fazla hazırlayarak buzdolabında saklamayın

Göbek Yağlarını Eritmek için Doğal Kür

* 4 adet taze lahana yaprağı,
    * 1 demet taze maydanoz,
    * 1 adet sulu limon
    * Yarım litre su
    Göbek Eritme Kürü Hazırlanışı:
    Yarım litre klorsuz suyu kaynatın. Kaynayan suyun içine lahana yapraklarını atın. Lahana yapraklarını en az üç dakika kaynattıktan sonra maydanozları da ilave ederek yaklaşık üç dakika daha kaynatın.
    Karışımı ocaktan indirip soğumaya bırakın. Soğuduktan sonra karışımı süzün İçine 1 limonun suyunu ekleyin.
    İbrahim Saraçoğlu Göbek Eritme Kürü nasıl kullanılır?
    Bu lahana suyundan günde 2 veya 3 kere içilmelisiniz. Aç ya datok karına içebilirsiniz. Bu karışımı her gün taze olarak hazırlayıp için, Daha fazla hazırlayarak buzdolabında saklamayın
    Karışımın içine kesinlikle tatlandırıcı katılmamalıdır.
    Göbek eritme kürünü sadece 3 hafta uygulayın.
    İbrahim Saraçoğlu

Göbek eriten bir kür tarifiniz var mı :(( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göbek eriten egzersizler.

Göbek eriten egzersizler.

resimli göbek eriten hareketler ebru şallı göbek eriten hareketler ebru şallı eritme hareketleri izle karın egzersizleri izle eritme hareketleri video Alıntı Resimli göbek eritme egzersizleri – hareketleri: 1. Hedef ön karın kasları Sırtüstü uzanın. Bel çukurunuzun altında üzüm olduğunu hayal edip bu çukuru korumaya çalışın. Bacaklarınızı table tab denilen fotoğraftaki konuma getirin....
  2. Göbek eriten yiyecekler

Göbek eriten yiyecekler

yağ eriten yiyecekler göbek eriten besinler göbek yiyecekler gıdalar gobek Diyet´de olan yada benim gibi hic Diyet´den cikmayan bayanlar, birazdan sunacagim yiyecekler göbegimizi ertimekte yardimci olacak Yiyecekler...Tabiki sadece bunalrla göbegimiz erimeyecek yani sira Spor, egzersiz vs. yapmamiz gerekiyor... MUZ: Potasyum oranı yüksek olan bu meyve, vücutta karnın şişmesine...
  3. Kıl Dönmesi İçin Kür tarifi var mı?

Kıl Dönmesi İçin Kür tarifi var mı?

Kıl Dönmesi İçin Kür tarifi arıyorum ben acaba diyorum siz bana Kıl Dönmesi İçin doğal bir kür tarifi verebilir misiniz? Bu konuda sizden yardım bekliyorum hanımlar.
  4. şeftalili bir tatlı tarifi var mı

şeftalili bir tatlı tarifi var mı

Yazdan dondurucuda şeftalilerim var. Şöyle basitçe yapabileceğim şeftalili tarifleriniz var mı ?
  5. Göbek yağını eriten uygulamalar

Göbek yağını eriten uygulamalar

Kadın erkek herkesin ortak derdi gitmek bilmeyen göbek yağları. Göbek yağları çok zor eriyor ve kurtulamıyorum diyorsanız yazımıza bir göz atın. Göbek yağı savaşçıları Östrojen, kortizol ve diğer bütün hormonlarla mücadele etmek zordur. Bu durumda, daha önce yaptığınız şeyler, geçmişte olduğu gibi işe yaramayabilir. Beslenme biçiminizden hareket tarzınıza kadar birçok değişiklik yapmanız...

Sayfayı Paylaş