Göbek eriten egzersizler.

Konu, 'Egzersizle Zayıflama' kısmında MuzureLLa tarafından paylaşıldı.

 1. resimli göbek eriten hareketler ebru şallı göbek eriten hareketler ebru şallı eritme hareketleri izle karın egzersizleri izle eritme hareketleri video
  Alıntı
  Resimli göbek eritme egzersizleri – hareketleri: 1. Hedef ön karın kasları
  [​IMG] Sırtüstü uzanın. Bel çukurunuzun altında üzüm olduğunu hayal edip bu çukuru korumaya çalışın. Bacaklarınızı table tab denilen fotoğraftaki konuma getirin. Ellerinizle başınızı destekleyin ve önce göğüs kafesinizi havayla doldurup bu havayı nefesinizle boşaltırken, yalnızca karnınıza odaklanarak bacaklarınıza doğru kalkın. Bunu 15 kez tekrarlayın.
  Resimli göbek eritme egzersizleri – hareketleri 2 Spastik bacak
  [​IMG] Yine bel çukurunu koruyarak sırtüstü yatın. Ayak tabanlarınızı birleştirip fotoğraftaki spastik pozisyonu alın. Derin nefes alın, nefesinizi verirken ellerinizle ayaklarınıza doğru uzanmaya çalışın. Bu hareketi 15 kez tekrarlayın.

  Resimli göbek eritme egzersizleri – hareketleri 3 Uzan, yakala
  [​IMG] Pozisyonunuzu bozmadan bacaklarınızı vücudunuza dik konumda havaya kaldırın. Bel çukuruna dikkat! Ellerinizle, yalnızca karın kaslarınızdan güç alarak ayak bileklerinizi tutmaya çalışın. Karın kaslarınızın gerildiğini hissedin. Bu hareketi 15 kez tekrarlayın.

  Resimli göbek eritme egzersizleri – hareketleri 4 Karın stebi
  [​IMG] Yine bel çukurunu muhafaza ederek sırtüstü uzanın. Ellerinizle poponuza güç verin. İki bacağınızı birlikte yere paralel olacak biçimde kaldırın. Önce derin bir nefes alın ve bu sırada bir bacağınızı göğsünüze yaklaştırın, nefes verirken bu bacağınızla havayı tekmeleyip diğer bacağınızı göğsünüze çekin. Yürüyormuş gibi hareketi 15 kez tekrarlayın.

  Resimli göbek eritme egzersizleri – hareketleri 5 Çift bacak hareketi
  [​IMG] Pozisyonunuzu bozmadan bacaklarınızı vücudunuza dik olacak biçimde kaldırın. Derin nefes alın, verirken bacaklarınızı gergin biçimde yavaş yavaş yere doğru indirin. Ancak yere değdirmeden nefes alın ve verirken yine kaldırın. Bu hareketi yaparken tüm gücünüzle karın kaslarına odaklanın. Bu hareketi de 15 kez tekrarlayın.

  Resimli göbek eritme egzersizleri – hareketleri 6 Yerde dans
  [​IMG] Yan karın kaslarını çalıştıran bu harekette, fotoğraftaki pozisyonu alın. Üstteki bacağın ters tarafındaki dirseğinizi yukarıdaki bacağın diz kapağına değdirmeye çalışın. Bu hareketi iki tarafınızla 15 kez tekrarlayın. Belinizi incitmemeniz için mutlaka bel çukurunuzu bozmamaya ve karın kaslarına odaklanmaya çalışın.

  Resimli göbek eritme egzersizleri – hareketleri 7 Karın balesi
  [​IMG] Yan olarak yatıp yere bakan kolunuzla fotoğraftaki gibi destek alıp vücudunuzun üst tarafını kaldırın. Dışta kalan bacağınızı gergin bir biçimde yukarıya kaldırırken aynı taraftaki elinizle bileğinizi tutmaya çalışın. Karın yan kaslarınızın gerildiğini hissedin. Bu harekette karnınızın içe çekili ve gergin olmasına özen gösterin. Aynı hareketi bu kez diğer tarafınıza uzanarak yapın. Her bir tarafınızla 15 kez tekrarlayın.

  Resimli göbek eritme egzersizleri – hareketleri 8 Sarkaç
  [​IMG] Ellerinizle arkadan destek alıp vücudunuzun üst kısmını fotoğraftaki pozisyona getirin. Göbek eritme hareketleri çok da kolay değil.. Bacaklarınızı dizlerinizden bükülü olarak kaldırın. Birbirine bitişik halde, önce sağa sonra sola doğru sarkaç hareketi yapın. Bu sırada yan karın kaslarınızın gerildiğini hissedin. Hareketi 15 kez tekrarlayın.

  Resimli göbek eritme egzersizleri – hareketleri 9 Yukarı şınav
  [​IMG] Uzanın. Göbeğimizi eritmek için her yolu deneyeceğiz. Bacaklarınızı fotoğraftaki pozisyona getirin. Karnınızdan güç alarak bedeninizi yükseltin. Kollarınızı gergin biçimde uzatıp ellerinizle bacak bileklerinizi tutmaya çalışın. Bu hareketi de 15 kez tekrarlayın.

  Resimli göbek eritme egzersizleri – hareketleri 10 Gerinme
  [​IMG]Göbek eritmek için bu sefer yan yatın. Üstteki bacağınızı belinizin üstü hareket etmeden ileriye doğru gerin. Vücudunuzun üst kısmını ise ters tarafa döndürmeye çalışın. Bu sırada ellerinizle başınızı destekleyip kollarınızı fotoğraftaki pozisyona getirin. Aynı hareketi farklı iki tarafınıza yatarak 10 kez tekrarlayın.

  Kaynak: Hürriyet
  Bu içerik göbek eritme egzersizleri, göbek eritme hareketleri, göbek eritme hareketleri resimli, göbek eritme yöntemleri, karın eritme hareketleri resimli, karın eritme hareketleri, karın eritme egzersizleri, bel eritme hareketleri, göbek eritme hareketleri izle, göbek eriten egzersizler, doğum sonrası göbek eritme hareketleri, bel ve göbek eritme hareketleri, platesle göbek eritme hareketleri, göbek eritme egzersiz, bel eritme hareketleri resimli, göbek eritme egzersizi, resimli göbek eritme egzersizleri, ebru şallı göbek eritme hareketleri izle, göbek eritme egzersizleri resimli, göbek egzersizleri resimli konularını barındırır.

 2. mekik cekiyorum ben daha cok

Sayfayı Paylaş