gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Göbek erıtmek için garantı çözüm

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

göbek eritmek için bitkisel çözüm streç film ile zayıflama streç film zayıflama göbeğe sarmak sararak Zayıflamak istiyorsanız diyet ve egzersiz yaparak hedefinize ulaşabilirsiniz. Bölgesel zayıflamak yani bel göbek ve basen bölgesini inceltmek istiyorsanız farklı yöntemler denemelisiniz. Size önereceğim bel ve göbek kürü denenmiş ve kesinlikle başarılı sonuç alınmıştır. Uygulaması oldukça kolay bu yöntemden %100 sonuç almak istiyorsanız düzenli yapmanız gerekiyor.
    Beni tanıyanlar bilir ki 36 beden giyiyorum. Ne zaman göbeğim çıksa kendime özel bu yöntemi uygularım. Kısa sürede göbeğimden kurtulurum. Siz de deneyin! Göbeğinizden başka ne kaybedersiniz ki?
    Gelelim göbek eritme kürünün tarifine… Gece yatmadan önce göbeğinize biberiye yağı sürüp masaj yaparak yedirin. Mutfaklarda kullandığımız Streç filmle göbeğinizi ve çevresini iki kat sarın. Üzerine sıcak tutacak bir kazak ya da tişört giyerek uyuyun. Sabah uyandığınızda Streç filmi çözün. İsterseniz ılık bir banyo yapın göbek bölgenizi lifle ovun.
    Göbeğinizin eriyene kadar bu işlemi her gün yapmanız gerekiyor. Biberiye yağı aktarlarda 6 liraya satılıyor Streç film de 3 lira civarında.
    Merak edenler için söyleyeyim; extra Jel incelme ve selülit sorununu gidermede hiçbir işe yaramıyor.Denenmiş bir işe yaramıyor

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ooo deneyeceğimm

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kaç gün sonunda faydasını görürüz ?

4. kubra urun

kubra urun Forum Okuru

ben 3 gundur yapıorum gunde bıLE BRAZ FAYDASINI GORDUM. STREC FILMI ÇIKARINCA TERLERİ GORUNCE MUTLU OLDUM ACIKCASI. BIBERIYE YAGI VE ACIBIBER YAGINI KARISTRDIM . DENEMELISINIZ KESINLIKLE. ... SURUP STRECI SARIP EVDE OYNAYARAK BILE TRLIYEBILIRSINIZ....

Göbek erıtmek için garantı çözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. göbekten kurtulmak için!

göbekten kurtulmak için!

göbekten kurtulmak göbekten kurtulmak için doğum sonrası kurtulma kurtulma istiyorum Pek çok kişi yazın hala istediği formda olamamaktan şikayetçi. Bazı kişiler biraz zayıfladıysa bile istediği yerlerden (göbek, bel, basen) incelememekten yakınıyor. Normal diyet programlarında kişiler zayıflasa bile çoğu kişide daha çok yüz bölgesi inceliyor. Ama aşırı yağlı bölgelerde pek incelme olmuyor....
  2. Piercing Göbek İcin

Piercing Göbek İcin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Göbek eritmek için hareketler

Göbek eritmek için hareketler

göbek eritmek için, hareketler, egzersizler, spor, spor hareketleri, yöntemler, bilgiler ve dahası burada arkadaşlar. Bu yaz mevsimine fit ve incecik bir göbekle girmek mi istiyor sunuz? O halde buyrun size bu konuda yardımcı olacak muhteşem öneriler gelsin Melek'ler.:) İlk olarak 15 dakika kadar ısınma hareketi yapın. Hemen ardından aşağıda verdiğimiz iki egzersizi yapın.Tüm vücudu...
  4. Sezaryen Göbeğini Eritmek İçin

Sezaryen Göbeğini Eritmek İçin

Sezaryen Göbeği Eritme Sezaryen Sonrası Göbek Nasıl Eritilir Sezaryen doğumun kolay olması ve hiçbir acı hissetmemek için çok tercih edilir oldu melekler . Ancak sezaryenden sonra genelde vücutta kalan kilolardan da bir o kadar şikayet ediliyor. Peki sezaryenden kalan göbeğinizden kurtulabilir misiniz? Elbette ki :) Sezeryan sonrası, normal doğuma nazaran göbek sarkması ve göbeklerde...
  5. Göbek Eritmek İçin Süper Tüyolar

Göbek Eritmek İçin Süper Tüyolar

Bu konu; göbek eritmek için süper tüyolar konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, fazla kilolarımızın toplandığı yerler malum; bel, karın, göbek, kalça ve basen. Her yerinden orantılı olarak kilo alanlar zayıflama konusunda çok şanslılar. Çünkü diyet ve spora başladıkları gibi her yerlerinden orantılı bir şekilde kilo verebiliyorlar. Ancak bölgesel kiloya sahip olanlar için kilo...

Sayfayı Paylaş