gebe
  1. bebegımgelsın

bebegımgelsın Forum Okuru

Göbek eritmek ve basen eritmek icin...

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında bebegımgelsın tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar merhaba cogu bayanin sorunu göbek ve basen sorunu. Bi arkadasimdan ogrendim sizinle paylasmak istedim bunu denemedim ama en kisa zamanda deneyecegim. Gobel eritmek icin ; 2yemek kasgi yogurt 1cay kasgi pul biber ceyrek limon haftada 2kere yapms ve faydasini gormus. basen eritmek icin kendim yaptim ve kesin net cozumu eski basenlerimden eser yok. Dustan cikacagnz sirada soguk suyu acin dayabldgnz kadar. Suyu basen bolgenze tutun elinizi yumruk yapip basen bolgenze vurun asiri vurmayn morarmasn :) bunu her dusa girdgnzde yapablrsnz duzenli yapmadgm halde basenlermden eser yok bir kac kisiyede onerdim ve onlardada sonuc basarlydi herkese bol sans :)

prenses 1989 ve asiye sarı bunu beğendi.
Göbek eritmek ve basen eritmek icin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göbek eritmek için 7 tavsiye

Göbek eritmek için 7 tavsiye

bira göbeği eritme bira göbeğini eritmek göbeği eritmek göbek için ne içmeli göbek için ne içilmeli Yaz geldi hanımlarr.... Artık göbeklerden kurtulmanında zamanı geldi... Belki aklınızdaydı zaten, Ben hatırlatayım dedim... İşte size 7 tavsiye... Bu 5 Gıdadan Uzak Durun Yeme alışkanlıklarınızı değiştirmelisiniz. Beş zararlıyı ise asla tüketmeyeceksiniz. Şeker, kurabiye ve bisküviler, pasta,...
  2. Göbek eritmek için hareketler

Göbek eritmek için hareketler

göbek eritmek için, hareketler, egzersizler, spor, spor hareketleri, yöntemler, bilgiler ve dahası burada arkadaşlar. Bu yaz mevsimine fit ve incecik bir göbekle girmek mi istiyor sunuz? O halde buyrun size bu konuda yardımcı olacak muhteşem öneriler gelsin Melek'ler.:) İlk olarak 15 dakika kadar ısınma hareketi yapın. Hemen ardından aşağıda verdiğimiz iki egzersizi yapın.Tüm vücudu...
  3. Sezaryen Göbeğini Eritmek İçin

Sezaryen Göbeğini Eritmek İçin

Sezaryen Göbeği Eritme Sezaryen Sonrası Göbek Nasıl Eritilir Sezaryen doğumun kolay olması ve hiçbir acı hissetmemek için çok tercih edilir oldu melekler . Ancak sezaryenden sonra genelde vücutta kalan kilolardan da bir o kadar şikayet ediliyor. Peki sezaryenden kalan göbeğinizden kurtulabilir misiniz? Elbette ki :) Sezeryan sonrası, normal doğuma nazaran göbek sarkması ve göbeklerde...
  4. Basen ve Bel Bölgenizde ki Yağları Eritmek İçin Öneriler

Basen ve Bel Bölgenizde ki Yağları Eritmek İçin Öneriler

Bel ve Basen Bölgesi Nasıl İncelir bel ve basen inceltmek için Sevgili melekler, fazla kilolar kendisine sorun olan ve özellikle bu fazlalıklar bel ve basen bölgelerinde toplanan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için bel ve basen bölgesi nasıl incelir sizlere anlatmak istiyoruz :) Zayıflamak isteyelerin en çok incelmek istedikleri bölgeler bel ve basen bölgesidir. Bel ve...
  5. Göbek Eritmek İçin Süper Tüyolar

Göbek Eritmek İçin Süper Tüyolar

Bu konu; göbek eritmek için süper tüyolar konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, fazla kilolarımızın toplandığı yerler malum; bel, karın, göbek, kalça ve basen. Her yerinden orantılı olarak kilo alanlar zayıflama konusunda çok şanslılar. Çünkü diyet ve spora başladıkları gibi her yerlerinden orantılı bir şekilde kilo verebiliyorlar. Ancak bölgesel kiloya sahip olanlar için kilo...

Sayfayı Paylaş