gebe
  1. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

Göbek eritmek

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında GaMzE_18 tarafından paylaşıldı.

bel fıtığı olanlar mekik çekebilir mi bel fıtığı olanlar için karın egzersizleri Dizlerimiz bitişik ve ayaklarımız birbirine paralel şekilde tabanları yeri gösterirken iki elimizi enseye koyup hızlı hızlı, sık sık ve kesik kesik hareketlerle karnımız acıyana kadar sabah ve akşam ellişer kez bu hareketi yapıyoruz. Bu hareket özellikle karın bölgesindeki kasları kuvvetlendirir, yağ dokusunu harekete geçirir ve yağların yanmasına yardımcı olur. YARDIMCI OLABILDIYSEM NE MUTLU BANA :)

2. bella donna

bella donna Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim gamzeciğimmmmmmmm

3. mehtap bulut

mehtap bulut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    özellikle de eğer bel fıtığı olupta tam mekik çekemeyenlere süper bir göbek eritme hareketi.

4. pelin_m

pelin_m Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  5. mehtap bulut

mehtap bulut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu hareket güzel fakat ben de yıllardır kas tutulması problemi var ve bu tarz hareketi bir iki gün yapsam bile çok acı çekiyorum. Bir kaç gün acır sonra acımaz diye düşünsem daha çok zararlı olabilir diye de endişeleniyorum. Devam etmek mi faydalıdır devam etmemek mi?

Göbek eritmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göbek eritmek için 7 tavsiye

Göbek eritmek için 7 tavsiye

bira göbeği eritme bira göbeğini eritmek göbeği eritmek göbek için ne içmeli göbek için ne içilmeli Yaz geldi hanımlarr.... Artık göbeklerden kurtulmanında zamanı geldi... Belki aklınızdaydı zaten, Ben hatırlatayım dedim... İşte size 7 tavsiye... Bu 5 Gıdadan Uzak Durun Yeme alışkanlıklarınızı değiştirmelisiniz. Beş zararlıyı ise asla tüketmeyeceksiniz. Şeker, kurabiye ve bisküviler, pasta,...
  2. Göbek eritmek için hareketler

Göbek eritmek için hareketler

göbek eritmek için, hareketler, egzersizler, spor, spor hareketleri, yöntemler, bilgiler ve dahası burada arkadaşlar. Bu yaz mevsimine fit ve incecik bir göbekle girmek mi istiyor sunuz? O halde buyrun size bu konuda yardımcı olacak muhteşem öneriler gelsin Melek'ler.:) İlk olarak 15 dakika kadar ısınma hareketi yapın. Hemen ardından aşağıda verdiğimiz iki egzersizi yapın.Tüm vücudu...
  3. Sezaryen Göbeğini Eritmek İçin

Sezaryen Göbeğini Eritmek İçin

Sezaryen Göbeği Eritme Sezaryen Sonrası Göbek Nasıl Eritilir Sezaryen doğumun kolay olması ve hiçbir acı hissetmemek için çok tercih edilir oldu melekler . Ancak sezaryenden sonra genelde vücutta kalan kilolardan da bir o kadar şikayet ediliyor. Peki sezaryenden kalan göbeğinizden kurtulabilir misiniz? Elbette ki :) Sezeryan sonrası, normal doğuma nazaran göbek sarkması ve göbeklerde...
  4. Göbek Eritmek İçin Süper Tüyolar

Göbek Eritmek İçin Süper Tüyolar

Bu konu; göbek eritmek için süper tüyolar konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, fazla kilolarımızın toplandığı yerler malum; bel, karın, göbek, kalça ve basen. Her yerinden orantılı olarak kilo alanlar zayıflama konusunda çok şanslılar. Çünkü diyet ve spora başladıkları gibi her yerlerinden orantılı bir şekilde kilo verebiliyorlar. Ancak bölgesel kiloya sahip olanlar için kilo...
  5. Göbek eritmek ve basen eritmek icin...

Göbek eritmek ve basen eritmek icin...

Arkadaslar merhaba cogu bayanin sorunu göbek ve basen sorunu. Bi arkadasimdan ogrendim sizinle paylasmak istedim bunu denemedim ama en kisa zamanda deneyecegim. Gobel eritmek icin ; 2yemek kasgi yogurt 1cay kasgi pul biber ceyrek limon haftada 2kere yapms ve faydasini gormus. basen eritmek icin kendim yaptim ve kesin net cozumu eski basenlerimden eser yok. Dustan cikacagnz sirada soguk suyu...

Sayfayı Paylaş