gebe
  1. ayşşe

ayşşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

göbek pirsingi

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ayşşe tarafından paylaşıldı.

göbek deldirme rüyada kulak deldirmek pirsingli kızlar pirsingler göbek pirsingi kızlar arasınızda göbeğini deldiren varmı bana yardımcı olurmusunz varsa bi resminizi paylaşırmısınz bide çşitler hakknıda bilgisi ve nasıl deliniyo onu sorcam çok acıyo mu lütfen cvp larınız bekliyorum

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim konun yanlis yerde sanirim,oyunlar bolumunde degilde,dert kosesinde olmali,neyse arkadasim yaptirmisti,yanilmiyorsam kurdanla deliyorlarmis,yada aklimda oyle kalmis.

3. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben deldirmedim ama çok acıyo bunu söyliyim benim arkadaşım deldirmişti ama çok güzel pirsingler var

4. kelebekk

kelebekk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım ben 2 kere yaptırdım..sıkıldığım için çıkardım..hiç acımıyo kulak deldirmek bile daha çok acıyo onun yanında..emin ol hiç acımıyo..yaptıranlar eminim acımıyo dicek hepside..ohh git yaptır canım harika oluyo:)

5. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    ben yaptırmadım yaptırmamda ama çok acır bence ya düşününce korkuyor insan

6. kelebekk

kelebekk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    korkulacak birşey deil..zaten orayı uyuşturuyor..hissetmiyosun ki..yaptır canm sen harika oluyo :)

7. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bence cok gereksiz birsey,kulak gibi degilki sonucta,kulak icin bile risk var,helede gobek icin bunun iki,uc kati risk vardir,heryerde yaptirmayin ve hijyene cok dikkat etmek gerekli.Bir arkadasim burnuna yaptirmisti cok kotu enfeksiyon kapti,biraz tehlikeli isler bunlar.

8. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    keşke benim de derdim pirsing olsa ... insanların okadar fazla sıkıntısı varkı inan ben olsam dert köşesine yazmazdım bunu . en azından utanırdım... .... !!!!!

9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    :)))) son mesajdan sonra kmse birsey yazmamıs arkadasımız fikir almak istemiş.
    bende yaptırmayı düsünüyordum ama yaptıran birkac kisiye sordum
    bi arkadasın kışın kazağı takılmş dikişlik olmus göbeği :S
    hijyen gercekten önemli deldireceğin yerde
    eğer bsit biryerde yaparsan acırda cekersinde..

göbek pirsingi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. göbek

göbek

Kişinin anne ve babasına, hanımına, cüzdanına ve mesleğine; Göbekte görülen çirkin bir durum, yukarıda sayılan şeylerdeki olumsuzluklara, Hastanın göbeğinin açılması vefatına, Göbek sevenç ve neşeye, Göbeğini açılmış görmek mal ve para harcamaya, Gurbettte göbek görmek vatanına dönmeye delalet eder.Kocaman şişman bir göbek; ciddi sağlık sorunlarına ; güzel sağlıklı göbek iş yaşamındaki...
  2. Göbekler fora

Göbekler fora

Göbekler fora Düşük belli pantolonlar, kısa tişörtler derken göbekler artık hiç kapanmıyor. Genç kadınlar da modaya uyabilmek uğruna göbeklerini düzelttirmek için estetik cerrahlara koşuyor Artık son moda pantolonların belleri o kadar düştü ki üzerine ne giysek belimiz, göbeğimiz kapanmıyor. Anneler "Kızım böbreklerini, yumurtalıklarını üşütürsün" diyedursunlar bu durumdan...
  3. Göbek eritmek

Göbek eritmek

bel fıtığı olanlar mekik çekebilir mi bel fıtığı olanlar için karın egzersizleri Dizlerimiz bitişik ve ayaklarımız birbirine paralel şekilde tabanları yeri gösterirken iki elimizi enseye koyup hızlı hızlı, sık sık ve kesik kesik hareketlerle karnımız acıyana kadar sabah ve akşam ellişer kez bu hareketi yapıyoruz. Bu hareket özellikle karın bölgesindeki kasları kuvvetlendirir, yağ dokusunu...
  4. Göbek kaçarsa..

Göbek kaçarsa..

göbek kaymasi göbek kayması kaçması gobek kaymasi kayması belirtileri Bu göbek kaçması nasıl birşeydir böyle felaket bir ağrısı var melişler.. Şu Göbek kayması, kaçması , göbek tıkılması yada göbek dagılması .. herneyse bence çok ciddi bir durum fıtığa kadar gidiyor çünkü.. ben anlamıyorum ki bu göbek nere kaçıyor yada nasıl bir yapısı var ki dağılabiliyor bu halk arasında bir deyimmi yoksa...
  5. Göbek bağı

Göbek bağı

Merabalar. Benm sorum şu 3 gn oluyo doğm yapalı bugn oglmu yıkadm göbek bagndan bezine braz kan bulaşmş akntı yok ama o göbek bagnn mandalını kaldrnca yapşkan gbi bişi var sanki. 2.ci kez actm altnı bezinde gene vardı ama çok az öyle. Hemşireyi ardm bişi olmaz dedi ama ikinci kez de aynısı olnca korktm ben. Atesi huzursuzlgu yok. Nokur bilen varsa bişi desin Allah rızası için.hastaneye...

Sayfayı Paylaş