gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Göbek Yağlarınızı Eritmek İçin Yağsız Yoğurt Yiyin

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

yağsız yoğurt yoğurt göbek eritirmi yogurt göbek eritirmi yağsız Diyetlerine yağsız yoğurt ekleyenler yüzde 22 daha fazla kilo kaybediyor.
    Göbeğinizi hızla eritmek istiyorsanız, bol bol yağsız yoğurt yemelisiniz! ABD'de yapılan bir araştırmada, düşük kalorili rejimlerine yoğurt seçeneğini ekleyen ve günde üç öğün yağsız yoğurt yiyen aşırı kiloluların, yoğurtsuz bir diyet uygulayanlara oranla yüzde 22 daha fazla kilo verdikleri ve yüzde 61 daha fazla yağ yaktıkları tespit edildi. Yoğurt yiyenlerin ayrıca, karın bölgelerinde yüzde 81 daha fazla yağ yaktıkları ortaya çıktı.

Tennessee Üniversitesi'ndeki araştırmaya katılanlardan Dr. Michael Zemel, yoğurt yiyenlerin hem ortalama yedi kilo olan zayıflama seviyesinden daha fazla inceldiklerini hem de kaslarını diğerlerinden iki kat fazla koruduklarını belirtti.

Dr. Zemel, kas kütlesini korumanın diyet yapanlarda önemli bir konu olduğunu belirterek, "Önemli olan yağ yakmak, kas değil. Kaslar kalori yakmaya yardımcı oluyor, ancak kilo verirken kas kütlesi de kaybediliyor. Buna en iyi çözüm, kalsiyum ve protein ağırlıklı bir diyet, yani yoğurt" diye konuştu. Araştırma Uluslararası Obezite Dergisi'nde yayımlandı.

postagazetesi.net

2. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Göbek Yağlarınızı Eritmek İçin Yağsız Yoğurt Yiyin
    yoğurdu oldum olası çoçukluğumdan beri yemeyi severim çoçuklarımada yemeleri için zorladığım bir besin ve faydasınıda görüyorum

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aaa bende deniyicemm 3 öğünn kesin yerim ama sademi yemek daha işe yarar yoksa yemek yanındamı?

Göbek Yağlarınızı Eritmek İçin Yağsız Yoğurt Yiyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göbeğinizi Eritmek İçin Yağsız Yoğurt Yiyin

Göbeğinizi Eritmek İçin Yağsız Yoğurt Yiyin

yoğurt diyeti yağsız yoğurt diyeti Kilo sorununuz varsa özelliklede göbeğinizden şikayetçiyseniz yağsız yoğurt yemeniz gerekiyormuş sevgili meleklerim :tik: Kilo sorunu bulunanlara sütlü besinlerden uzak durmalarını salık verdiklerini belirten uzmanlar, yeni araştırmaların, yağsız yoğurdu bu kısıtlamanın dışında bıraktığını açıkladı. Tennesee Üniversitesi'nde, diyet uygulayan 34 denek...
  2. Göbek eritmek için hareketler

Göbek eritmek için hareketler

göbek eritmek için, hareketler, egzersizler, spor, spor hareketleri, yöntemler, bilgiler ve dahası burada arkadaşlar. Bu yaz mevsimine fit ve incecik bir göbekle girmek mi istiyor sunuz? O halde buyrun size bu konuda yardımcı olacak muhteşem öneriler gelsin Melek'ler.:) İlk olarak 15 dakika kadar ısınma hareketi yapın. Hemen ardından aşağıda verdiğimiz iki egzersizi yapın.Tüm vücudu...
  3. Sezaryen Göbeğini Eritmek İçin

Sezaryen Göbeğini Eritmek İçin

Sezaryen Göbeği Eritme Sezaryen Sonrası Göbek Nasıl Eritilir Sezaryen doğumun kolay olması ve hiçbir acı hissetmemek için çok tercih edilir oldu melekler . Ancak sezaryenden sonra genelde vücutta kalan kilolardan da bir o kadar şikayet ediliyor. Peki sezaryenden kalan göbeğinizden kurtulabilir misiniz? Elbette ki :) Sezeryan sonrası, normal doğuma nazaran göbek sarkması ve göbeklerde...
  4. Göbek Eritmek İçin Süper Tüyolar

Göbek Eritmek İçin Süper Tüyolar

Bu konu; göbek eritmek için süper tüyolar konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, fazla kilolarımızın toplandığı yerler malum; bel, karın, göbek, kalça ve basen. Her yerinden orantılı olarak kilo alanlar zayıflama konusunda çok şanslılar. Çünkü diyet ve spora başladıkları gibi her yerlerinden orantılı bir şekilde kilo verebiliyorlar. Ancak bölgesel kiloya sahip olanlar için kilo...
  5. Göbek eritmek ve basen eritmek icin...

Göbek eritmek ve basen eritmek icin...

Arkadaslar merhaba cogu bayanin sorunu göbek ve basen sorunu. Bi arkadasimdan ogrendim sizinle paylasmak istedim bunu denemedim ama en kisa zamanda deneyecegim. Gobel eritmek icin ; 2yemek kasgi yogurt 1cay kasgi pul biber ceyrek limon haftada 2kere yapms ve faydasini gormus. basen eritmek icin kendim yaptim ve kesin net cozumu eski basenlerimden eser yok. Dustan cikacagnz sirada soguk suyu...

Sayfayı Paylaş