Göbekli bayanlar için zayıf görünmenin püf noktaları!!!

sılam_nisa

Hamiş Melek
göbekli bayanlar için elbise modelleri
Evet meleklerim sinir olduğumuz konulardan biri de kilo sorunlarıdır.Benim gibi kilo sorunu olan meleklerim giyinmemize dikkat etmek gerekiyor.Bize yakışanı vücudumuza da yakışır hale getirmemiz gerekiyor.

178364d713b162b7fa.jpg

Boyunun uzun olması çeşitli türlerde kıyafetleri giyebilmene ve ustalıkla taşımana fırsat sunuyor. Doğru parçaları seçerek hem trendi hem de vücudunda istediğin etkiyi yaratacak şekilde bir tarz yaratabilirsin.

Elbiseler
Göbek ve basen bölgenizdeki fazlalıkları gizlemek için kıyafet dolabınızda elbiselere yer açmanızı öneriyorum.
Göğüs bölümü detaylı, bileklere kadar uzanan 2010 yaz modasının en popüler trendlerinde uzun elbiseler tercih edebilirsiniz. Vücudu sarmayan, tek renk ya da küçük desenli elbiseler sizin için uygun olacaktır. Elbise seçiminizde göğüs altında daralan modellerden uzak durmanızda fayda vardır, aksi halde göbeğinizin ve basenlerinizin daha belirgin durmasına neden olacaktır.
Diz hizasında ya da mini elbiseler giymek istiyorsanız; model seçiminde bel bölümü korsaj kemer kullanımına uygun, etek bölümü hafif bol kesimli elbiseler uygun olacaktır. Korsaj kemerler göbeğinizin daha sıkı görünmenizi sağlarken, toplamda dengeli bir bütünlük yakalamanız yardımcı olacaktır.
Bluzlar ve Tunikler
Tarzınızda üst parçalar için tunik giymeyi tercih ediyorsanız; basenin hemen altında biten, yumuşak ve uçuşan kumaşlardan üretilmiş, hafif bol kesimli modeller uygun olacaktır.
Bluz giymeyi seviyorsanız; göbeğinizi gizlemek için bel kısmı lastikli modelleri tercih edebilirsiniz. Bu tür bluzlar göbeğinizin daha sıkı görünmesini sağlarken, vücudunuzun daha uzun görünmesine yardımcı olacaktır.
Dolabınızda gömlekler olduğunu belirtmişsiniz; 2010 yaz modasının favori modeli uzun gömleklerle basen ve göbek bölgenizdeki fazlalıkları gizleyebilirsiniz. Uzun gömleklerle günlük hayat için kolayca hazırlayabileceğiniz kombin şöyle olabilir: basen hizasında uzun gömlek, korsaj kemer, boru paça kot pantolon, kemerle aynı renkte dolgu topuklu sandalet…

Pantolonlar
Dar paçalı pantolonlarınızın sayısını, vücut yapınızı göz önünde bulundurarak azaltmanızı öneriyorum. Boru paça kesimli kot pantolonlar basen ve bacakların orantılı görünmesini sağlayacaktır.
Düşük bel pantolonlar uzak durmanız gereken modeller arasında yer alıyor. Hem boyunuzu daha kısa gösterir hem de göbeğinizin belirginleşmesine neden olur. Belin biraz üzerinde ya da yüksek belli pantolon sizin için uygundur.
Ayakkabılar
Bacaklarınızın daha uzun, kalçalarınızın daha dik görünmesi için yüksek topuklu ayakkabılar giymenizi öneriyorum. Spor ve şık giyim tarzına sahip olduğunuz için yüksek topuklu ayakkabılar giymekte zorlanabilirsiniz. Hem kullanım kolaylığı hem de 2010 yaz modasında öne çıkan dolgu topuklu sandaletlere alıcı gözle bakmaya başlayabilirsiniz. Dolgu topuklu sandaletleri uzun elbiseler, kapri pantolon ve eteklerle kombinleyebilirsiniz.

Ben eski kickboxcu oldugum icin omuzum cok genis nasil kapatabilirim.birde gobegimden baya kilo aldim nisanim olcak nasil abiye giyebilirim

Geri