gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

göç etmek

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Göç ettiğinizi görmek, hastalanacağınız anlamına gelir. İş hayatında da bazı yanlış davranışlar yapacaksınız demektir. Rüyanızda ülkenizden göç ettiğinizi görmek, hastalanacağınız anlamına gelir. İş hayatında da birtakım yanlış kararlar alacaksınız.Rüyada bir yerden baska bir yere göç ettiginizi görmek, çok önemli bir degisikligin arifesinde bulundugunuza, bir müddet sikinti çekerek sonradan feraha kavusacaginiza, basinizda bazi dertler oldugu için çok ihtiyatli olmaniz lazim geldigine isarettir.Rüyanızda ülkenizden göç ettiğinizi görmek, hastalanacağınız anlamına gelir. İş hayatında da birtakım yanlış kararlar alacaksınız.Rüyanızda ülkenizden göç ettiğinizi görmek, hastalanacağınız anlamına gelir. İş hayatında da birtakım yanlış kararlar alacaksınız.

göç etmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. göç

göç

Rüyada göç etmek dinin yasak saydığı şeylerden kaçınmakla yorumlanır.
  2. Nazan Öncel - Göç

Nazan Öncel - Göç

Kalp caysa da vur kıyılarıma Yağmur ol yağ bana Gül solsa da dur kapılarıma Müjdeler ver bana Göğsünde avutsaydın Uzanıp da öpseydin Beni sevseydin sevseydin Söylemesen de anlardım Gel kıyılarıma kapılarıma Gel bana Gel odalarıma gir uykularıma Tutulaydım ay yerine Aşk heryerde göç her mevsim Uzanamadım ellerine Biraz çocuk kalsaydım Elinden su içseydim Beni sevseydin sevseydin Konuşmasan da...
  3. Göç nedenleri

Göç nedenleri

göç nedenleri göçün nedenleri GÖÇ NEDENLERİ Nüfus hareketleri diğer bir deyimle göçler ekonomik ve sosyal sistemde verilen kararları gerekse kişilerin kendi kişisel beklentileri sonucu oluşmaktır Göç, insanla birlikte başlamış, insanın kendisinden ayrılmaz tabii bir parçası gibi görülmektedir. İnsan oldu olası ufkunun ötesini, dağların, tepelerin gerisini merak etmiş, oralara gitmeye...
  4. Göç Destanı

Göç Destanı

göç destanı özeti göç destanı destanındaki motifler hangi devlete aittir destanının özeti Bugün Orkun ırmağının kıyısında bir kent kalıntısı ile bir saray yıkıntısı vardır ki çok eskiden bu kente Ordu-Balıg denildiği sanılmaktadır. Göç Destanı, bu kentteki saray yıkıntısının önünde bulunan anıtlardan birinde yazılıdır. Bu yazıtlar, Hüseyin Namık Orkun'a göre, Mogol hanı Ögedey döneminde...

Sayfayı Paylaş