gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Göçebe Resmi, Göçebe Resimleri arayanlar buraya gelsin

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2012 Göçebe Resimleri
    Göçebe Fotoğrafları

Daha önce sizlere farklı değişik gariban resimleri sunmuştuk. Şimdi de yine bir farklılık yaratıp göçebe resmi arayan tüm arkadaşlarımız için, birbirinden değişik göçebe resimleri sunuyoruz. Konu ile ilgili olan tüm arkadaşlarımızı da bu sayfamıza davet ediyoruz.

Göçebe Resmi, Göçebe Resimleri arayanlar buraya gelsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göçebe Türklerde sulama sistemleri!!

Göçebe Türklerde sulama sistemleri!!

Çin’in Sincan Uygur Özerk Bölgesi’nde 2 bin 500 yıl önce çölün altında yapılan ve uzunluğuyla Çin Seddi’ne eş tutulan Karız Kanalları görenleri hayrete düşürüyor. İşte binlerce yıl öncenin teknik şahaseri Karız kanalları Tanrı Dağı’nın eriyen karları ile yeraltındaki su kaynaklarını birleştirerek yerleşim alanlarına taşımak amacıyla inşa edilen Karız Kanalları, 5 bin kilometre uzunluğuyla 6...
  2. Göçebe Kadınlar

Göçebe Kadınlar

Tarlada doğuranlar Ekonomik ve siyasal nedenler yüzünden göçebe bir yaşam sürdürmek zorunda kalan mevsimlik işçiler bin bir sorunla karşı karşıya kalırken kadın işçiler ayrıca "kadın" olmanın zorluğuyla mücadele ediyor. Tarlalarda anne sağlığını tehdit eden şartlarda hamilelik dönemlerini ırgat olarak geçiren kadınlar, çalıştıkları yerler hastanelere uzak olduğu için hastaneye de...
  3. Toygar Işıklı-Gönlüm Göçebe şarkı sözleri

Toygar Işıklı-Gönlüm Göçebe şarkı sözleri

sesi mümkemmell!!! şarkıları mükemmel!!! İşte Toygar Işıklı ve Gönlüm Göçebe Gönlüm göçebe Ayaklarım ona uyar Çok sevmekten korkarım canım yanar Bedenine saplanan hançeri çekip çıkarır gibi Sıyrıldın korkularımdan Onu ölüm gibi düşman saydım Yalın ayak dikenlere, taşlara basa basa yürüdüm Bu yükü sırtımdan attım Aşkın gürültüsüyle sağır oldum yoruldum
  4. Göktürkler Göçebe Midir biliyor musunuz

Göktürkler Göçebe Midir biliyor musunuz

Selam arkadaşlar acaba aranızda Göktürkler Göçebe Midir bilen var mı? Göktürkler Göçebe Midir biliyorsanız lütfen bana yazın arkadaşlar.
  5. 2012 En Güzel Aşk Sözleri Sevgi Mesajları arayanlar buraya gelsin!

2012 En Güzel Aşk Sözleri Sevgi Mesajları arayanlar buraya gelsin!

2012 En Güzel Aşk Sözleri Aşk Sözleri 2012, Sevgi Sözleri Anlamlı Aşk Sözleri http://www.meleklermekani.com/ask-resimleri/195542-2012-ask-resimleri.html konumuzdan sonra şimdide bütün aşıklara en güzel aşk sözleri sunuyor ve 2012 sevgi sözleri arayan tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. -Seni günde 1 kez düşnüyorum oda 24 saatimi alıyor - Yol sen olsan yorulmadan...

Sayfayı Paylaş