gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Göçmen kuşlarını dikizledim :)

Konu, 'Çöplük' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    :D:D Göç Meeeeen Kam oooon :puha: Harika bir yazı olmuş tebrik ediyor ve +1000 rep veriyorum. :D:D

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

ihihihii :):) tşk ederim sadminim :) zaten vermeseydin göç- meeeen i çagıracağıdım :) hahaha

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    - Ya abi[​IMG] keşke okuldayken Türkçe derslerine daha çok takılsaydım. V nasıl bi şeydi? Hangi harften sonra geliyordu acaba? :fırtına:

Helal olsun kız senin eserin mi bu :) Süperdi...

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    tatlım itiraf edimmi hepsi benim eserim diil ama deiştirdim :) beenmediklerimi :)

6. aYYa-MoDa

aYYa-MoDa Forum Okuru

süper yaa gülmekten yere yapıştım emeğine sağlık ..hahaha:haha::haha:

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    tşk ederim şekerim :)

8. Fuzun

Fuzun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    senin yüzünden göçüp gittim valla

9. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    harika olmuş canım y aa :D

Göçmen kuşlarını dikizledim :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuş

Kuş

Kuş Türü bilinmeyen ve tanınmayan kuş Azrail Aleyhisselama; nasihat ve öğüde, rızka, Tanınmayan kuşun, hasta bulunan evden bir şey alıp götürmesi hastanın vefatına, Büyük kuş zengin kimseye, tahsildara, alime, tüccara, başkan ve yöneticiye, Yırtıcı kuş yerdeeki haşerelere, evcilleştirilmiş yabani kuş ve diğer eti yenen kuşlar rızık ve menfaate, Güzel kuş güzel ve sevindirici habere, çirkin...
  2. Serçe ve göçmen kuşun hikayesi

Serçe ve göçmen kuşun hikayesi

serçe kuşu ile ilgili hikaye kuşlarla ilgili kısa hikayeler SERÇE VE GÖÇMEN KUŞUN HİKAYESİ İhanetin adı göçmen bir kuşa verilmiş, Sadakatin adı ise; bir serçeye Göçmen kuş bütün bahar ve yaz boyunca Küçük köyün üstünde uçmuş serçeyle beraber Küçük sinekleri, kurtları yemişler, Kış yağmurlarıyla şaha kalkmış, derelerden su içmişler. Masmavi gökyüzünde dans etmişler, Çiçek...
  3. göçmen kuşlar

göçmen kuşlar

Ehh, mevsim sonbahar oldu. Üzerimizden uçup sıcak ülkelere kanat çırpan göçmen kuşlar ya gittiler ya da gitmek üzereler. Bunlar her sene gidip geliyorlar da acaba aralarında ne konuşuyorlar dersiniz: - Bakın arkadaşlar şu anda Ünlüler Çiftliği'nin üzerinden uçuyoruz. Heeeyy nereye laaan? Geri dönüüüün. Geç kalıyoruuuz... Ulan göçün de içine ettiniz ya tebrik ederim valla. Harun Kolçak...
  4. Serçe Ve Göçmen Kuşun Hikayesi :(

Serçe Ve Göçmen Kuşun Hikayesi :(

İhanetin adı göçmen bir kuşa verilmiş, Sadakatin adı ise; bir serçeye Göçmen kuş bütün bahar ve yaz boyunca Küçük köyün üstünde uçmuş serçeyle beraber Küçük sinekleri, kurtları yemişler, Kış yağmurlarıyla şaha kalkmış, derelerden su içmişler. Masmavi gökyüzünde dans etmişler, Çiçek açan ağaçlara konup, papatya tarlalarında gezmişler... Birbirlerine söz vermiş kuşlar;...

Sayfayı Paylaş