gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

göğe çıkmak

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada çikmak, inmenin aksinedir. Bundan dolayi rüyada yüksek bir yere çiktigini gören kimse, çiktigi miktarca mevki ve itibardan düser. Bazen de bu rüya, kendisine zulmetmeye isaret eder. Rüyada yildizlaru kavusacak derecede gökyüzüne çiktigini ve geceleri kendisiyle yol tayin edilen yildizlardan bir yildiza döndügünü gören kimse, yüksek bir mevkiye isarettir. Rüyada yüksege çikmak, seref ve yükseklik, yüksekten asagi inmek ise, zillet ve hakarettir.

göğe çıkmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çıkmak

Çıkmak

Göğe çıkmak yüksek bir makama, Dağa çıkmak yolculuğa, çıktığı kadar maksadına ulaşmaya, Yokuş, tepe, baca vs. gibi yüksek yerlere çıkmak maksadın hasıl olmasına, Yükseğe çıkmak büyüklük ve şerefe, aşağı inmek hakaret ve zillete delalet eder.
  2. gök gürlemesi

gök gürlemesi

Gök gürültüsünün sesini duymak, bir felaketin yaklaştığına ve önceden tedbirli hareket edilirse bu tehlikenin önlenebileceğine işarettir. Çok önemli bir yerden haber alınacak demektir.Rüyada yagmursuz gök gürlemesi, korkuya isaret eder. Gök gürlemek devlet baskani tarafindan korku ve tehdittir. Bazen gök gürlemek, güzel vaada ve hayirli islere, isaret eder. Gök gürlemesini gören kimse borcunu...
  3. gök cisimleri

gök cisimleri

Rüyasında gök cismi gören kimsenin hayatında birden değişiklik olacak demektir.
  4. Gökler Ağlıyor

Gökler Ağlıyor

"seninleyim.." olsun isterdim son cümlem...ama sensizliğe yattım bu gece..sensizleğe,derin bir sessizliğe uyandım bu sabah..eve terkedilmişliğin kokusu sinmiş..camları da açık birakmıştım ama...geçmemiş kokun... kapıyı da aralık bırakmıştım..belki döner gelirsin diye..belki dayanamazsın yine... aslında uyumadım hiç gece..gelirsen beni uyurken seyretmeyi seversin diye öyle...
  5. Evden hızlı çıkmak için

Evden hızlı çıkmak için

İşe sürekli geç kalanlardan ya da arkadaşlarını buluşma yerinde dakikalarca bekletenlerden misin? İşte sana sınırlı zamanda bakımlı ve havalı olmanın 15 yolu! 1. Saçının kötü olduğu günlerde ünlülerden ilham al ve saçına fular bağla. Hem çok moda, hem de harika görünüyor. 2. Dolabını haftalık planına ve hava durumuna göre düzenle. Böylece aradığın her şeyi kolayca ve hızlı bir şekilde...

Sayfayı Paylaş