gebe
  1. saksak

saksak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

göğsümün biri diğerine oranla çok farklı...

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında saksak tarafından paylaşıldı.

herkestendiyerine herkesten diğerine herkesdendiyerine merhaba, bir çok bayan bir göğsünün diğer göğsünden büyük yada küçük olduğundan şikayetçi. bu herkeste böyle, doğal karşılıyorum, ama başka farklılıklar da var 2 göğsümün arasında. örneğin, sol göğsümü sıkınca bir sertlik geliyor(ki normal olanı bu sanırım), ama diğerini sıkınca farklı bir yumuşaklık var, lastik gibi sanki. içinde hiç bir şey yokmuş gibi. öyle ki adet günlerinde olması gereken göğüs sertliği ve hassasiyeti sol göğsümde olurken, sağ göğsümde ne bir sertleşme ne de bir ağrı, hassasiyet oluyor.üstelik sağ göğsümün kahverengi kısmı çok az bir farkla küçük ve sanırım kahverengisi biraz daha açık bir renk, ayrıca birazcık da sarkıp sanırım. göğsümle ilgili bir rahatsızlık yada hastalığım mı var endişeleniyorum. bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

2. AşkaimtisaL

AşkaimtisaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    senin derhal meme cerrahına gözükmen lazım canım.. momografi ultrason gibi tetkikler yapsınlar.. inşallah kötü bişey yoktur.. yaşın kaç bilmiyorum. ama geciktirme derim...

3. saksak

saksak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    20 yaşındayım. yaşımın genç olduğunu düşünerek bu yaşta ağır bir durumum olabileceğini düşünmedim ve ihmal ettim. ama bir kaç ay önce yurt dışına okumak için geldim ve tek başımayım. dilim de yok, şu an kursa gidiyorum. ne yapabilirim, doktorlarla nasıl anlaşabilirim bir fikrim yok, ama araştırıp doktora gitmem en iyisi sanırım. verdiğiniz bilgi için çok teşekkür ederim

göğsümün biri diğerine oranla çok farklı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diğerlerinden Farklı Olmak...

Diğerlerinden Farklı Olmak...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kızlara çok farklı bir aksesuar

kızlara çok farklı bir aksesuar

kızlarım için yaptığım uyduruk ama hoş bir aksesuar :) kurdele,tığ işi,keçe,düğme,herşey var Bi Yaşıma Daha Girdim!!!: Deli Kızın Çeyizi ;)
  3. Çok farklı bir koltuk takımı

Çok farklı bir koltuk takımı

değişik koltuk takımları farklı koltuk takımları Meleklerim evinizde farklı bir tasarım istiyorsanız işte size çok ilginç koltuk... Güle Güle kullanın... meleklerim farklı değiller mi ?
  4. Çok farklı bir ev dekorasyonu

Çok farklı bir ev dekorasyonu

Farkılı ev dekorasyonları İlginç dekorasyon örnekleri bu ilginç dekorasyon örneği farkılık yaratmak amacı ile dekore edilmiş sanırım. Göze kötü gelmesede bence çok farklı geliyor. Özellikle oda kapısındaki farklılığı çok beğendim. Değişik bir ev dekorasyon örneği olmuş.
  5. Çok farklı bir yatak modeli

Çok farklı bir yatak modeli

ağaçlı yatak modeli Tasarım yatak modeli Farklı tasarımlardan hoşlanıyorsanız bu ağaç figürlü yatak modeli tam szie göre. Oldukça farklı duran bu yatak ile hoş bir yatak odası dekorasyonu düzenlemek mümkün.

Sayfayı Paylaş