gebe
  1. ümit yokmu

ümit yokmu Forum Okuru

göğüs küçültme ameliyatı olanların yorumları

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında ümit yokmu tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar oldukça büyük göğüslere sahibim ve bu beni çok rahatsız etmeye başladı bel ve sırt ağrılarımdan artık duramıyorum aranızda göğüs küçültme ameliyatı olan varmı nasıl memnunmusunuz bana bu ameliyat hakkında bilgi ve yorumları verirseniz çok sevinirim

göğüs küçültme ameliyatı olanların yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Guatr ameliyatı olan hamile kalabilir mi?

Guatr ameliyatı olan hamile kalabilir mi?

guatr ameliyat hamile kalmayı engelleyici durumlar Selam kızlar guatr olan arkadaşlarıda bilgilendirmek isterim uzmanlar demişki:Guatr ameliyatı olanlar da çocuk sahibi olabilirler, hamile kalmaya engel bir hastalık değildir bu. Ancak hamile kalmadan önce mutlaka guatr ile ilgili tiroid hormonlarınıza baktırmanız gerekir. Tiroid hormonları normal değilse hamile kalmadan önce...
  2. lazerle göz ameliyatı olan varmı

lazerle göz ameliyatı olan varmı

selamlar 3 derece miyop ve yıllardır gözlük kullanmak zorunda olan biriyim son zamanlarda lazerle göz ameliyatı yaptırmayı iyice kafama koydum artık gözlük kullanmak istemiyorum çünkü çok sıkıldım aranızda lazerle göz ameliyatı olan ve sonuçlarını olumlu alanlar oldumu biraz tereddüt ediyorum da
  3. Burun Deliklerini Küçültme Ameliyatı

Burun Deliklerini Küçültme Ameliyatı

burun deliği küçültme ameliyatı nedir,burun deliği küçültme ameliyatı nasıl yapılır,burun deliği küçültme ameliyatı olanlar,burun deliği küçültme ameliyatı hakkında bilgiler Burun estetik ameliyatı ile ilgili yapılan istatistikler, olguların yaklaşık %10-20 civarında burun deliklerini küçültmek için bazı işlemler yapılması gerektiğini ortaya koyar. Aslında, birçok burun...
  4. Meme küçültme operasyon deneyimi olan

Meme küçültme operasyon deneyimi olan

Meme boyutu yüzünden bel ağrısı omuz ağrısı çekiyorum. özellikle yaz aylarında çok problem oluyor. Fakat çevremde duyduğum başarısız operasyonlar yüzünden meme ameliyatına olumsuz yaklaşıyorum :( bildiğiniz kesin çözüm getirecek bir poliklinik veya doktor önerisi olan var mı acaba bir kaç sorum daha olacak operasyonun riskleri neler veya memede iz kalıyor mu deneyimleri olan varsa...
  5. Göğüs Rekonstrüksiyon Ameliyatları

Göğüs Rekonstrüksiyon Ameliyatları

Meme implant prosedürleri ameliyathane koşullarında lokal veya genel anestezi altında yapılabilir. Ameliyatın tek veya çift taraflı olmasına ve implantın yerleştirileceği plana bağlı olarak ameliyat süresi bir ya da birkaç saat sürebilir. Hastanede kalış süresi cerrahinin tipine, herhangi bir ameliyat sonrası komplikasyon gelişip gelişmemesine ve hastanın genel sağlık durumuna göre değişir....

Sayfayı Paylaş