gebe
  1. bengu yildiz

bengu yildiz Forum Okuru

goguslermmm cok agriyo

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında bengu yildiz tarafından paylaşıldı.

Kizlar iki hafta once pembe akintim oldu ve goguslerm sisti cok agriyo belimde agriyo ha birde mide yanmasi var adetime 5 gun var benim gibi olan var mi acaba

goguslermmm cok agriyo konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cok cok cok şık gece Elbiseleri....

Cok cok cok şık gece Elbiseleri....

gece elbiseleri gece elbisesi şık elbiseleri şık elbiseler kıyafetleri Birbirinden şık birbirinden güzel gece elbise modellerini görmeden elbise almayın arkadaşlarım. İŞTE MODELLERİMİZ.. Nasıl şölendi ama dimi arkadaşlarım... DİĞER MODELLERİMİZE GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYIN
  2. cok kötüyüm

cok kötüyüm

itiraf ediyorum bugün sabah calan telefona uyandım ve bu saat oldu ben hic bir is yapmadım cok bunaltıcı sıcak dusa bile girmeye üsendim booooooooooooooo ne oldu bna yaa:D:D oysa dün yatmadan yoga yapmıstım:zuha: yapılması gereken isler: balkon yıkancak yemek yapılcak dus alıncak toz alıncak markete gidilcek ütü yapılcak :D:D:D anamm bn napcam yaa:zuha:
  3. cok mutsuz

cok mutsuz

slm tarot falima bakarsaniz cok sevinirim cünkü cok mutsuzum=(( hersey üst üste geliyor yani ne zaman mutlu olsam kesinlikle arkasinda gözyasi döküyorum...ve artik ne yapacagimi bilmiyorum yani neyin dogru neyin yanlis oldugunu bilmiyorum ...Dogum tarihim 07.01.1980 adim Ayse...ya ben allahtan cok sey istemiyorum mutluluk ve huzur ne para ne pul istiyorum cok seymi istiyorum yaaaa....bi de...
  4. cok mutsuzum

cok mutsuzum

çok mutsuzum melekler aranızda yeniyim derdimi kimselere anlatamıyorum. sizler yardımcı olun lütfen en azından dinleyin beni :( nişanlımla 4 bucuk senedir birlikteyiz ve 6aydır nişanlıyız nişanlımın beni aldattıgını hissediyodum süpheleniyodum ve süphelerim dogru cıktı.vodafon hat kullanıyoruz ve wodafondan hat detaylarına bakabiliyosunuz :( ben ordan görüşmelerini inceledim kızlarla...
  5. cok kötüyümmm

cok kötüyümmm

melekler ben dogumumu fransada yapcam ama malesef eşim yanımda olamıyacak bunu bugun ogrendik cok kotu olduk oturup agladık ben onsuz napacamm nasıl sevınecem yaaaaaaaaa:18::18::18::18::18::18: ben olmasamda yuregım senle dedi bana offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Sayfayı Paylaş