gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Gökçe - Anladım ki

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Dün gece hiç tanımadığım bir erkeğe Sırf sana benziyor diye usulca sokulup merhaba dedim
    Dün gece hiç tanımadığım bir erkeğe
    Sırf sana benziyor diye usulca sokulup merhaba dedim

Tanıdık bir huzur aradım şaşkın bakışlarında dün
    Bildik bir söz bekledim eskiden kalma öylesine
    Konuştu bir şeyler söyledi beklediğim sözler bunlar değil
    Yüzüme baktı gözlerime ama senin gibi değil

Anladım ki hiç kimse hiç kimse sen değil
    Hiç kimse senin gibi canımdan öte can değil
    Hiç kimse senin kadar fikrime huzur değil

Hiç kimse senin kadar umuduma yol değil

Dün gece hiç tanımadığım bir erkeğe
    Sırf sana benziyor diye usulca sokulup merhaba dedim
    Tanıdık bir huzur aradım şaşkın bakışlarında dün
    Bildik bir söz bekledim eskiden kalma öylesine

Konuştu bir şeyler söyledi beklediğim sözler bunlar değil
    Yüzüme baktı gözlerime ama senin gibi değil

Hiç kimse senin gibi canımdan öte can değil
    Hiç kimse senin kadar fikrime huzur değil

Gökçe - Anladım ki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökçe röpörtajı

Gökçe röpörtajı

Gökçe İKİNCİ KLİP “VAY BE BEN NEYMİŞİM”E GELDİ. BİRAZ KLİP ÇEKİMLERİNDEN BAHSEDELİM. NERELERDE YAPTINIZ ÇEKİMLER BOYUNCA ? İkinci klibin “Vay be Ben Neymişim” olmasına karar verdik. Bana göre çok güzel bir klip oldu. Çok da yorucu oldu benim için. Dış çekimler bir, iç çekimler bir gün olmak üzere çalışmalar iki gün sürdü. Dış çekimlerde bisiklete binmek zorunda kaldım uzun...
  2. Şimal Gökçe

Şimal Gökçe

KULAĞINIZIN PASINI SİLECEK SON DÖNEMDE OYNADIĞI İLK TÜRK WESTERN-KOMEDİ FİLMİYLE ADINDAN SÖZ ETTİREN ŞİMAL GÖKÇE HER CUMA VE CUMARTESİ TAKSİM PARK RESTAURANT'TA SEVENLERİYLE BULUŞACAK. TAKSİM PARK Restaurant.. Taksim’in göbeğinde.. Ulaşılması çok kolay, park sorunu olmayan, gece sonunda gelecek ‘hesap pusulası’nı düşünmeden, keyifli hafta sonları geçirebileceğiniz bir mekan.. TAKSİM PARK...
  3. Gökçe Biyografisi

Gökçe Biyografisi

gökçe biyografisi Müzisyen bir babanın kızı olan Gökçe, müzik hayatına ilkokul yıllarında aldığı piyano dersleriyle başladı. Daha sonra vurmalı sazlara olan ilgisiyle davul kurslarına devam etti. Üniversite yıllarında Axilic ve Sleepy Gonzales adında vokal yaptığı iki ayrı grubu oldu.4 sene çeşitli bar, festival ve üniversite konserleri verdi. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar...
  4. Gökçe - Şehir

Gökçe - Şehir

Anlamsız uzun bir günde Yürüdüm yine aynı caddede Havada pis bir sis kaplı Kimisi ekmek derdinde Dostlar oturmuş kahvede Gazete kitap kahve önünde Konuşup kurtarmışlar yine Dünyayı bin beşyüz kere Oooh hayat çok zor Oooh yaşamak çok zor Saç saça baş başa kalmışlar orada Saç saça baş başa kalmışlar orada Saç saça baş başa kalmışlar orada Kavgalar bitmek bilmiyor Gürültü yine her yerde Trafik...
  5. Gökçe Resimleri

Gökçe Resimleri

gökçe resimleri gökçe resimler resim gokce Alternatif müziğin başarılı isimlerinden olan gökçe geçtiğimiz günlerde ikinci albümünüde çıkardı . Son derece eğlenceli şarkıları olan çok şeker bir kız.

Sayfayı Paylaş