gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

GökÇe - Aradım Seni (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ararım seni her yerde akor gökçe aradım seni akor ararım cmü Aşığım ben sana
    g f cmü
    Herşeye varım n'olur anla
    cmü
    Eridim bittim mahfoldum
    g f cmü
    Artık dayanmaya yoruldum
    cmü
    Kafaya taktım seni ben
    g f cmü
    Ya benim olcaksın ya benim
    cmü
    Eridim bittim mohfoldum
    g f cmü
    Artık dayanmaya yoruldum

f-g

cm üstü
    Aradım seni bu şehirde
    g f
    Hadi kork düştüm peşine
    cm üstü
    Bulsam seni bir yerde
    g f cm ü
    Na na na na na na…

GökÇe - Aradım Seni (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Gökçen - Yokluğunla Seveceğim Seni

Grup Gökçen - Yokluğunla Seveceğim Seni

Gideceğim buralardan, kaybetmek korkusu olsa da seni, Yanacak yüreğim, yokluğuna alışmak zor gelecek Sesini duymak isteyeceğim, Gözlerim ararken gözlerini, Tek tesellim güzelim Masamda duran resmin olacak. Yokluğunla seveceğim seni, Ağlamaklı bakarken ufuklara, Yüreğim, seninle geçirdiğim, O günleri anacak, dalarken kalbim uzaklara Belki de sana yazdığım son şiirim olacak Sevmediğin sigara...
  2. Kalbime Gömerim O Zaman - Gökçe Kırgız -Akor

Kalbime Gömerim O Zaman - Gökçe Kırgız -Akor

kalbime gömerim o zaman akor kalbime gömerim o zaman nota notaları gökçe kırgız bebeğim akor sonunda bitti galiba görüyorum Am Sonunda bitti galiba Em Görüyorum G İçimde can çekişlerini Am Duyuyorum Sözlerin çok acıtıyor G Ölüyorum Dm Keşke baştan söyleseydin Em Gidiyorum F G Nasılsa koymaz sana Am Biliyorum Am Em Kalbime gömerim o zaman F Unutupta silerim o zaman Alt tarafı aşk bu da işte...
  3. Yalın - Herşey Sensin (akor)

Yalın - Herşey Sensin (akor)

yalın herşey sensin akor herşey sensin akor yalın tab anladım koydum sevinçlerimi önüme baktım hepsi Am Koydum sevinçlerimi önüme Dm G Am Baktım, hepsi sensin Yazdığım şiirlerin her hecesi Dm G Am Üzüldüğüm tüm filmler Yıpranmamış hayatlar Em Büyük hüzünler bekler F Her işte bir hayır Dm G Am Bu işte hepsi sensin Em Şimdi senden vaz mi gecmeli F Masal olup yola devam mi etmeli Am Ben...
  4. Onur Akın - Seviyorum Seni ( akor )

Onur Akın - Seviyorum Seni ( akor )

seviyorum seni akor seviyorum seni notaları onur akın ekmeği tuza banıp onur akın notaları nota Giriş Em Dm Em Dm Am Dm Em Seviyorum seni ekmeği tuza banıp banıp yer gibi Em Am F Dm Geceleri ateşler içinde uyanarak ağzımı dayayıp Am Em Musluğa su içer gibi... Am Ne zaman seni düşünsem bir ceylan Dm Em su içmeye iner çayırları büyürken büyürken Am görürüm gülüm her sabah her akşam...
  5. Teoman - Sevdim Seni - AKOR

Teoman - Sevdim Seni - AKOR

Am Sevdim seni bir kere baskasini sevemem Dm Deli diyorlar bana desinler degisemem Am E Am Desinler degisemem desinler degisemem Am Dm ) Daha yolun basindasin degisirsin diyorlar ) G E ) 2 Oysa sana çikiyor bildigim bütün yollar ) Am...

Sayfayı Paylaş