gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gökçe Bahadır'ın gelinliği ve düğün resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ali sunal düğün gökçe bahadırın gelinliği gökçe bahadır ın gelinliği bahadır gelinlik düğün gökçe bahadır, ali sunal, düğün resimleri, gelinliği, gelinlik modeli, düğün fotoları, yunanistan düğünü ve dahası burada arkadaşlar

Bodrum'da nikah kıyıp, Yunanistan adalarında dillere destan bir düğün yapan Ali Sunal ve Gökçe Bahadır'ın düğün resimlerini ve merak edeneler içinde gelinliğini sunuyoruz Melek'ler.

Ali Sunal ve Gökçe Bahadır Nasıl Evlendi BURAYA TIKLAYIN

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    gayet hoş olmuşşş aynı zamanda da yakışmı mutluluklar diliyorumm kendilerine :D:D

Gökçe Bahadır'ın gelinliği ve düğün resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökçe Resimleri

Gökçe Resimleri

gökçe resimleri gökçe resimler resim gokce Alternatif müziğin başarılı isimlerinden olan gökçe geçtiğimiz günlerde ikinci albümünüde çıkardı . Son derece eğlenceli şarkıları olan çok şeker bir kız.
  2. Ali sunal ve gökçe bahadır'ın romantik bayram tatili

Ali sunal ve gökçe bahadır'ın romantik bayram tatili

gökçe bahadır ali sunal ayrıldı gökçe bahadır ali sunal AYRILIK DEDİKODULARINDAN SONRA ELELE ORTAYA ÇIKAN ALİ SUNAL VE GÖKÇE BAHADIR, BAYRAM TATİLİNİ FIRSAT BİLEREK ROMANTİK BİR AŞK TATİLİ YAPTI. Askerlikten döndükten sonra uzun süre sevgilisi Gökçe Bahadır'la yan yana görünmeyen ve kısa süreli bir ayrılık yaşadıkları konuşulan Ali Sunal ve Gökçe Bahadır, bayram tatilini baş başa geçirdi....
  3. Gelinlik,düğün ve zaman!!Yardım!!!!!

Gelinlik,düğün ve zaman!!Yardım!!!!!

gelinlik ne zaman alınır henna gelinlik henna fiyat Melekler bana yardım edin lütfen...Benim düğünüm 30 nisanda olacak inşallah.Belden drape göğüs kısmı taşlı kabarık beyaz bir gelinlik istiyorum.Diktirip satın almak istiyorum.Sizce şimdi aralık ayında diktirmeli miyim?Ocaktan sonra fiyatlar fırlayacakmış.Şimdiden 2011den 2 gelinlik getirttirmişler 2.100 dedi fiyatını.Ama şuanda her yerde...
  4. Burcu Karanın gelinliği ve düğünü

Burcu Karanın gelinliği ve düğünü

burcu karanın gelinliği burcu kara gelinliği kara düğün karanın düğünü gelinlik burcu kara, gelinliği, gelinlik modeli, düğünü, düğün arabası, gelin arabası, nikahı, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Güzel ve başarılı oyuncu Burcu Kara, kendisi gibi başarılı bir oyuncu olan, Buğra Gülsoy ile dünya evine girdi Melek'lerim. Bir restoranda gerçekleşen düğüne, Burcu Kara ve Buğra...
  5. Gökçe Bahadır'ın Yeni Topçu Sevgilisi Kim???

Gökçe Bahadır'ın Yeni Topçu Sevgilisi Kim???

Gökçe Bahadırın Topçu Sevgilisi Kim Gökçe Bahhadır Yeni Sevgilisi Ali Sunaldan ayrılan Gökçe Bahadır herkesin peşinden koştuğu futbolcu Burak Yılmaz'ı kaptı..:) İkili 1 aydır da gizli aşk yaşıyorlarmış..Hadi bakalım haberin devamına.... Ali Sunal'ın Yerine Topçu Sevgili Dünyaca ünlü kulüpleri peşinde koşturan ünlü futbolcuyu Gökçe Bahadır kaptı. Dünyaca ünlü kulüpleri peşinde...

Sayfayı Paylaş