gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Gökçe Kırgız-Aşk bana hiç yakışmadı

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

gökçek kırgız aşk bana hiç yakışmadı
    kapılar kapandı yüreğim acısada
    öyle zor olsada
    yokum ben hayatında yokum işte
    bunu sen istedin
    öyle severken ben bunu hiç haketmedim

şimdi gitsem koymaz ki
    kalsam neye yararki
    sana aşka hiç yakışmadı ben yakıştıramamki

Gökçe Kırgız-Aşk bana hiç yakışmadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökçe Kırgız - Kalbime Gömerim O Zaman

Gökçe Kırgız - Kalbime Gömerim O Zaman

Sonunda bitti galiba Görüyorum İçimde can çekişlerini Duyuyorum Sözlerin çok acıtıyor Ölüyorum Keşke baştan söyleseydin Gidiyorum Nasılsa koymaz sana Biliyorum Kalbime gömerim o zaman Unutupta silerim o zaman Alt tarafı aşk bu da işte Vazgeçilmez misin aman... Sanane ki ağlıyorsam Deli gibi istiyorsam Hala seni seviyorsam Sanane anlamıyorsan... Kalbime gömerim o zaman Unutupta silerim o...
  2. Kalbime Gömerim O Zaman - Gökçe Kırgız -Akor

Kalbime Gömerim O Zaman - Gökçe Kırgız -Akor

kalbime gömerim o zaman akor kalbime gömerim o zaman nota notaları gökçe kırgız bebeğim akor sonunda bitti galiba görüyorum Am Sonunda bitti galiba Em Görüyorum G İçimde can çekişlerini Am Duyuyorum Sözlerin çok acıtıyor G Ölüyorum Dm Keşke baştan söyleseydin Em Gidiyorum F G Nasılsa koymaz sana Am Biliyorum Am Em Kalbime gömerim o zaman F Unutupta silerim o zaman Alt tarafı aşk bu da işte...
  3. Bengül Aktulga - Hiç Yakışmadım (akor)

Bengül Aktulga - Hiç Yakışmadım (akor)

Em F Aşkın adı yalanmış sende Dm Em Bu kalp kimbilir daha neler çekecek Em F Ağlatacaktın da niye güldürdün Dm F Em Bu yürek kaçtıkça sana dönecek Am Em F Ya yak ya al, çıkar seni sök benden Dayanamaz oldum Dm F Bir ömür geçer mi böyle Em Yoluna ümidimi koydum Am Em F Hayat ah sat, çıkar beni ah gözden Yaşayamaz oldum Dm F Bir ömür geçer mi böyle Em F Yoluna gözyaşımı koydum...
  4. Gökçe Kırgız-Kıyabilirmiyim

Gökçe Kırgız-Kıyabilirmiyim

İçimdeki duygu beni öldürücek Bekledim bekliyorum Ne zaman dönecek Şimdi sen gidyorsun ya Beni kim seveceK Hadi sen kıydında Ben kıyabilirmiyim Terk edip gidiyorsun ya Beni kim sevcek Hadi sen kıydında Ben kıyabilirmiyim Söyle söyle sevmiyorum deeee Yak canımı alıştım zaten sensizliğe Gitme gitme Ne olur gitme Hadi sen kıydında Ben kıyabilirmiyim Yaşanan güzel günler Mazi mi...
  5. Gökçe kırgız kalbime gömerim o zaman şarkısının sözleri

Gökçe kırgız kalbime gömerim o zaman şarkısının sözleri

şarkıcı gökçe Sonunda bitti galiba Görüyorum İçimde can çekişlerini Duyuyorum Sözlerin çok acıtıyor Ölüyorum Keşke baştan söyleseydin Gidiyorum Nasılsa koymaz sana Biliyorum Kalbime gömerim o zaman Unutupta silerim o zaman Alt tarafı aşk bu da işte Vazgeçilmez misin aman... Sanane ki ağlıyorsam Deli gibi istiyorsam Hala seni seviyorsam Sanane anlamıyorsan... Yalanmış demek herşeyin...

Sayfayı Paylaş