gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Gökçe - Şehir

Konu, 'Çöplük' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Anlamsız uzun bir günde
    Yürüdüm yine aynı caddede
    Havada pis bir sis kaplı
    Kimisi ekmek derdinde
    Dostlar oturmuş kahvede
    Gazete kitap kahve önünde
    Konuşup kurtarmışlar yine
    Dünyayı bin beşyüz kere
    Oooh hayat çok zor
    Oooh yaşamak çok zor
    Saç saça baş başa kalmışlar orada
    Kavgalar bitmek bilmiyor
    Gürültü yine her yerde
    Trafik her zamanki gibi berbat
    İstanbul yine ayakta
    Anlamsız uzun bir günde
    Yürüdüm yine aynı caddede
    Havada pis bir sis kaplı
    Kimisi ekmek derdinde

Oooh hayat çok zor
    Oooh yaşamak çok zor

Gökçe - Şehir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökçe röpörtajı

Gökçe röpörtajı

Gökçe İKİNCİ KLİP “VAY BE BEN NEYMİŞİM”E GELDİ. BİRAZ KLİP ÇEKİMLERİNDEN BAHSEDELİM. NERELERDE YAPTINIZ ÇEKİMLER BOYUNCA ? İkinci klibin “Vay be Ben Neymişim” olmasına karar verdik. Bana göre çok güzel bir klip oldu. Çok da yorucu oldu benim için. Dış çekimler bir, iç çekimler bir gün olmak üzere çalışmalar iki gün sürdü. Dış çekimlerde bisiklete binmek zorunda kaldım uzun...
  2. Şimal Gökçe

Şimal Gökçe

KULAĞINIZIN PASINI SİLECEK SON DÖNEMDE OYNADIĞI İLK TÜRK WESTERN-KOMEDİ FİLMİYLE ADINDAN SÖZ ETTİREN ŞİMAL GÖKÇE HER CUMA VE CUMARTESİ TAKSİM PARK RESTAURANT'TA SEVENLERİYLE BULUŞACAK. TAKSİM PARK Restaurant.. Taksim’in göbeğinde.. Ulaşılması çok kolay, park sorunu olmayan, gece sonunda gelecek ‘hesap pusulası’nı düşünmeden, keyifli hafta sonları geçirebileceğiniz bir mekan.. TAKSİM PARK...
  3. Gökçe Biyografisi

Gökçe Biyografisi

gökçe biyografisi Müzisyen bir babanın kızı olan Gökçe, müzik hayatına ilkokul yıllarında aldığı piyano dersleriyle başladı. Daha sonra vurmalı sazlara olan ilgisiyle davul kurslarına devam etti. Üniversite yıllarında Axilic ve Sleepy Gonzales adında vokal yaptığı iki ayrı grubu oldu.4 sene çeşitli bar, festival ve üniversite konserleri verdi. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar...
  4. Gökçe - Hayat

Gökçe - Hayat

Aklımı başımdan aldın Geride bir tek sen kaldın Geri ver bana geri ver Bilmeden sana tutunmak Zavallı uyup uyanmak Oldumu doğru oldumu Soğuk kollarında ben üşürken Ölürken yalnız ölürken Senin duasız odanda Yalnız uyurken aklım giderken O tanrım ne yapıcam ne edicem Bana yol göstersene O tanrım ne yapıcam ne edicem Bana yol göstersene O tanrım ne yapıcam ne edicem Bana yardım etsene Aydınlık...
  5. Gökçe Resimleri

Gökçe Resimleri

gökçe resimleri gökçe resimler resim gokce Alternatif müziğin başarılı isimlerinden olan gökçe geçtiğimiz günlerde ikinci albümünüde çıkardı . Son derece eğlenceli şarkıları olan çok şeker bir kız.

Sayfayı Paylaş