gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

'Gökçek bu tehdidin altından kalkamaz'

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Melih Gökçek'in tehdit ettiği Mehmet Ali Birand, "Gökçek bu tehdidin altından kalkamaz" diye konuştu. Kanal D Ana Haber ve CNN Türk Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ali Birand, AKP Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve AKP’nin yeni dönem adayı Melih Gökçek’in geçtiğimiz cumartesi günü mitingde yaptığı konuşmasında, kendisini ve Uğur Dündar’ı açıkça tehdit ettiğini belirterek, “Gökçek bu tehdidin altından kalkamaz” dedi. Birand yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti:
    "Ankara Belediye Başkan adayı Melih Gökçek, cumartesi günü Sincan’daki AKP mitinginde, beni ve Uğur Dündar’ı, ‘Kanallarından bana iftira atıyorlar. Seçimlerden sonra onlara Türkiye’yi dar etmezsem bana yazıklar olsun’ diye açıkça tehdit etti. Ve bu tehditlerini önceki gece de devam ettirdi. Dündar bu kişinin ağzının payını verdi. Doğrusu, böylesine bir tehdit olmasa, açıklama yapmaya tenezzül dahi etmeyecektim. Gökçek’in ne olduğunu kendi partisi dahil, artık herkes biliyor.

"HİÇ İFTİRA ATILMAMIŞTIR"

Yönettiğim Kanal D Ana Haber ve CNN Türk kanallarında bu şahsa yönelik bir tek mesnetsiz yayın yapılmamıştır. Hele iftira hiç atılmamıştır. Biz Gökçek’ten ne kadar uzak durmak, çamura bulaşmamak istedikse de, yolsuzluklarıyla ilgili yağmur gibi yağan belgeli iddiaları, siyasi rakiplerinin açıklamalarını veya yargıya düşmüş yolsuzluklarını yayınlamak zorunda kaldık. Her defasında da bana bizzat telefon edip söz hakkı istediğinde yanıtlarını da ekrana çıkarttım.

"MELİH GÖKÇEK'İN BOYUNU AŞAR"

‘Türkiye’yi dar etmek’ konusuna gelirsek... Türkiye’yi bana dar etmek Gökçek’in boyunu aşar. Şimdiye kadar, ondan daha uzun boylu ve çok daha güçlü kişiler, hatta siyasiler de denedi, açıkça hedef gösterdiler ancak başaramadılar. Dikkat etsin, bu tehdidi emir sayıp birileri bana zarar vermeye yeltenirse, Gökçek hayat boyu bunun altından kalkamaz."

'Gökçek bu tehdidin altından kalkamaz' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İhbarlarınız Bu Başlık Altından

İhbarlarınız Bu Başlık Altından

Sevgili Melekler Mekanı üyeleri, Forumumuz içerisinde mesajlarda rastladığınız - Ölü caps (Görülmeyen, link'i ölen resimler) olan konuları - Reklam İçerikli, reklam amacıyla link verilmiş konuları - Daha önce açılmış olan konuları - Kurallara aykırı mesajları - Aykırı kelimeler - ifadeler içeren konuları buradan bizlere bildirebilirsiniz. Daha önce açılmış olan tekrar...
  2. bu evdeki herşey altından

bu evdeki herşey altından

İçi tamamen altından döşenmiş muhteşem bir ev arkadaşlarım, Paranın yapabileceği son nokta, belkite klozet temizleyicileri bile altındandır :D:D Para işte fazla bulmuşlar ne yapmışlar deli bunlar ya hu :D:D
  3. Esaretin altında bu kent

Esaretin altında bu kent

Bu kent! Bu sokaklar! Gri bir özlem taşıyor kıyıdaki o banklar... Ahh... Hâlâ esaretin altında bu kent... Yarım bırakılmış bir besteydin sanki hiç kimsenin bilmediği. Hâlâ söyleniyorsun buralarda, melodin hiç dinmedi... Bilir misin bu kent tepeden tırnağa sen dolu. Her adımımda, her sokakta sen çıkıyorsun karşıma. Gün...
  4. Düşük tehdidi

Düşük tehdidi

SELAMLAR 6 haftalık hamileyim aradabir kahverengi akıntı oluyor bunu yaşayan var mı??doktor ilaç verdi mii??

Sayfayı Paylaş