gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gökçe'nin Seslendirdiği Ne Yapardım Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Gökçe Ne Yapardım Şarkı Sözü Gökçe Ne Yapardım Şarkı Sözleri

Sevgili melekler, Yerli Şarkı Sözleri kjonumuzda bu kez Gökçe Ne Yapardım şarkı sözü ile karşınızdayız :)

Ne Yapardım

Kendi başına buyruk herkes peşimde kuyruk
    Parmağımın ucuna doladığım herkesin ahını almışım ki
    Bana bakışına kul köle her cümlen ezberimde
    Yediğini içtiğini bilmesem ne yapardım bilmem
    Ne yapardım bilmem seni bir gün görmesem
    Sesini bile duymasam ne yapardım bilmem
    Ben eserdim yel gibi gürler giderdim şimşek gibi
    Kafam atar aramazdım canım ister kıramazdı etraftaki kimse beni
    Şimdi dizinin dibinde iplerim senin elinde
    Üşümüş kedi yavrusu gibi sensiz ne yapardım bilmem
    Bu nasıl bir aşk söyle neden bu yaş
    Hadi gel ne olur yine olalım bitmesin bu deli aşk

Gökçe'nin Seslendirdiği Ne Yapardım Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökçe Ne Yapardım Bilmem Şarkısının Sözleri

Gökçe Ne Yapardım Bilmem Şarkısının Sözleri

Gökçe Ne Yapardım Şarkı Sözü ne yapardım bilmem şarkısı sözleri Son albümü Kaktüs Çiçeği ile sevenleriyle buluşan Gökçe'nin çıkış parçalarından Ne Yapardım Bilmem şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Ne Yapardım Şarkı Sözleri Kendi başına buyruk herkes peşimde kuyruk Parmağımın ucuna doladığım herkesin ahını almışım ki Bana bakışına kul köle her cümlen ezberimde...
  2. Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Aklından Neler Geçiyordu Şarkısının Sözleri Buyrun

Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Aklından Neler Geçiyordu Şarkısının Sözleri Buyrun

Serdar Ortaç Aklından Neler Geçiyordu şarkı sözleri Serdar Ortaç Aklından Neler Geçiyordu şarkısı sözü Başarılı sanatçı Serdar Ortaç'ın Kalpsizsin şarkısının sözleri ardından bu yazımızda da Aklından Neler Geçiyordu şarkı sözlerini paylaşıyoruz. İşte Serdar Ortaç Aklından Neler Geçiyordu şarkı sözleri... :) Aklından neler geçiyordu da yüzün hep çileden soluverdi Buna hangi neden sebep...
  3. Gökçe Ne Yapardım Şarkı Sözü istiyorum sizden

Gökçe Ne Yapardım Şarkı Sözü istiyorum sizden

Selam arkadaşlar aranızda Gökçe Ne Yapardım Şarkı Sözlerini bilen arkadaşlarım var ise lütfen bana Gökçe Ne Yapardım Şarkı Sözünü yazsın.
  4. Yalın'ın Seslendirdiği Kasma Şarkısının Sözleri

Yalın'ın Seslendirdiği Kasma Şarkısının Sözleri

Yalın Kasma şarkı sözleri Yalın Kasma şarkısı sözü Sevgili melekler, bu konumuzda sevilen başarılı sanatçılarımızdan Yalın 'ın seslendirdiği Yalın Kasma şarkı sözleri ile karşınızdayız :) Kuş uçuşu buradan ne tutar oralar Hani kapasam gözleri karşımda sen vardın Hani aşkta mesafe yoktur falan tamam Ama dokunmak sarılmak diye bir şey de var Kasma kasma kasma kasma Kasmadan da olur işte...
  5. Atilla Taş'ın Seslendirdiği Yamyam Stayla Şarkısının Sözleri

Atilla Taş'ın Seslendirdiği Yamyam Stayla Şarkısının Sözleri

Bu konu; atilla taş yamyam stayla şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Bay Ham Çökelek yepyeni şarkısıyla sizlerle :D:D Atilla Taş yine yapmış yapacağını ve şu sıralar dünyayı kasıp kavuran Koreli şarkıcı Park Jae-Sang 'in Gangnam Style şarkısına Türkçe sözler yazarak şarkı yapmış. Şarkıyı merak ediyorsanız portalımızda bulunan burada ki konudan videosunu...

Sayfayı Paylaş