gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gökhan Akar'ın Seslendirdiği Sahibinden Çok Temiz Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Gökhan Akar Sahibinden Çok Temiz Aşk şarkı sözleri Gökhan Akar Sahibinden Çok Temiz Aşk şarkısı sözü

Sevgili melekler, bu makalemizde belki daha önce adını hiç duymadığınız bir yetenek olan Gökhan Akar 'ın seslendirdiği bir şarkıyı sizlerle paylaşacağız. İşte Gökhan Akar Sahibinden Çok Temiz Aşk şarkısı sözü .. :)

Sahibinden çok temiz aşk arıyorum
    Yıllardır döne döne
    Az kullanılmış olsun istiyorum
    Sonu yine hüsran bile bile
    Dedim ki; ''Aşk içimizde patlamasın''
    Üstüne basarak kaç kere
    Sonra insan içine çıkamayız da
    Rezil de oluruz bak ele güne

Bunca yıl sabırla
    Bekledim durdum
    Ömrümce ne umduysam
    Tersini buldum
    Sabıkam yok aşktan
    Yürek değıl taştan
    Gelen giden çok oldu
    Ben hiç çıkmadım baştan
    Şimdi istiyorum
    Aşka şans veriyorum
    Zaman gelip geciyor
    Tutamıyorum

Gökhan Akar'ın Seslendirdiği Sahibinden Çok Temiz Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Akar Sahibinden Çok Temiz Aşk Şarkı Sözü lazım

Gökhan Akar Sahibinden Çok Temiz Aşk Şarkı Sözü lazım

Merhaba kızlar siz hiç Sahibinden Çok Temiz Aşk Şarkısını dinlediniz mi? Ben dinleyin derim ve dinleyipte bu şarkının sözlerini bilenlerden ise Gökhan Akar Sahibinden Çok Temiz Aşk Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum.
  2. Gökçe'nin Seslendirdiği Ne Yapardım Şarkısının Sözleri

Gökçe'nin Seslendirdiği Ne Yapardım Şarkısının Sözleri

Gökçe Ne Yapardım Şarkı Sözü Gökçe Ne Yapardım Şarkı Sözleri Sevgili melekler, Yerli Şarkı Sözleri kjonumuzda bu kez Gökçe Ne Yapardım şarkı sözü ile karşınızdayız :) Ne Yapardım Kendi başına buyruk herkes peşimde kuyruk Parmağımın ucuna doladığım herkesin ahını almışım ki Bana bakışına kul köle her cümlen ezberimde Yediğini içtiğini bilmesem ne yapardım bilmem Ne yapardım bilmem seni...
  3. Yalın'ın Seslendirdiği Kasma Şarkısının Sözleri

Yalın'ın Seslendirdiği Kasma Şarkısının Sözleri

Yalın Kasma şarkı sözleri Yalın Kasma şarkısı sözü Sevgili melekler, bu konumuzda sevilen başarılı sanatçılarımızdan Yalın 'ın seslendirdiği Yalın Kasma şarkı sözleri ile karşınızdayız :) Kuş uçuşu buradan ne tutar oralar Hani kapasam gözleri karşımda sen vardın Hani aşkta mesafe yoktur falan tamam Ama dokunmak sarılmak diye bir şey de var Kasma kasma kasma kasma Kasmadan da olur işte...
  4. Atilla Taş'ın Seslendirdiği Yamyam Stayla Şarkısının Sözleri

Atilla Taş'ın Seslendirdiği Yamyam Stayla Şarkısının Sözleri

Bu konu; atilla taş yamyam stayla şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Bay Ham Çökelek yepyeni şarkısıyla sizlerle :D:D Atilla Taş yine yapmış yapacağını ve şu sıralar dünyayı kasıp kavuran Koreli şarkıcı Park Jae-Sang 'in Gangnam Style şarkısına Türkçe sözler yazarak şarkı yapmış. Şarkıyı merak ediyorsanız portalımızda bulunan burada ki konudan videosunu...
  5. Gökhan Özen Aşk En Çok Bize Yakışır Şarkısının Sözleri 2013

Gökhan Özen Aşk En Çok Bize Yakışır Şarkısının Sözleri 2013

gökhan özen aşk en çok bize yakışır sözleri gökhan özen şarkıları aşk en çok bize yakışır şarkı sözleri Sevgili melekler, başarılı popçu Gökhan Özen 2013 yılı albümü Milyoner'le müzik marketler yer alıyor. Bu albümden Aşk En Çok Bize Yakışır şarkısnın sözlerini de sevenleri için bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Bana bir ilaç ver unutayım Sensiz geçen her bir dakkayı Yaşanmamış...

Sayfayı Paylaş