gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gökhan Kırdar - Sabret

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hazır en güzel sözlerim Gözüm hazır uykusuz geçti günlerim Neler geliyor aklıma
    Tenim hazır aranır arsız ellerim
    Yeter şakası kalmadı
    Mahçup iki çocuk gibi
    Kaldık tam ortasında hasretin
    Bekle işte banane
    Sabret yanar içim sana sabret
    Canım çeker seni sabret
    Geliyorum beni bekle
    Artık yeter ama sabret

Gökhan Kırdar - Sabret konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gökhan kırdar

gökhan kırdar

1970?te Aydin?da dogdu. Orta ?grenim sonrasi Izmir?de, 1988?de Yildiz ?niversitesi Mimarlik B?l?m??n? kazandiktan sonra Istanbul?da yasamaya basladi. 1994?te ilk alb?m? ?Serseri Mayin? -basta ?Yerine Sevemem? adli sarki olmak ?zere b?y?k ilgi topladi. Sanat?i 1995' te "Tutunamadim" alb?m?n? yayimladi. 1993?deki ilk film m?zigi ?alismasi olan ?Gece, Melek ve Bizim ?ocuklar?,...
  2. Gökhan Kırdar - Hayal Et

Gökhan Kırdar - Hayal Et

Yağmur yağsın üstümde Yağsın gelsin peşimden Yaşlanmış gözler görmezse bilmez Sen kalbimde bir yerde Yağmur yağsın üstümde Yağsın gelsin peşimden Yaşlanmış gözler görmezse bilmez Sen kalbimde bir yerde Hayal et içinden geçir beni Hayal et Gözünü yum orada bul Hayal et içnden geçir beni Hayal et Gözünü yum orada bul beni.
  3. Gökhan Kırdar - Fotoğraflar

Gökhan Kırdar - Fotoğraflar

gökhan kırdar fotoğraflar avucumda siyah beyaz için için ağlar gibi fotoğraflar dökülüyor birer birer karışıyor sarı soluk yapraklara anılar yine geceler yine geceler alışılır değil konuşulur değil yaşanası değil ölüm gibi içimdeki bu deprem alışılır değil alışamam buna düğmlenir rahat vermez bu sessiz isyan ruhuma seni aradım boş sokaklarda seni aradım hatıralarda karanlık...
  4. Gökhan Kırdar - Fayton

Gökhan Kırdar - Fayton

yoksun diye geldi esti bahar yoksun diye yandi askina can gözümün önüne geldi meski zaman gecemi sarhos ederdi hos bir edan sensiz neyleyim dalda çiçek günler yillara olduda denk kapida nöbete durdu yasli seyis salina salina geldi aski haber çek faytonu yarime uzanalim çagiriyor güllerin hasreti ah, dize getirdin yüregimi hadi uzat ellerini, seviselim sabaha dek
  5. Gökhan Kırdar - Dokun Tenime

Gökhan Kırdar - Dokun Tenime

Seni sevince başladı Herşey seni isteyince Yaban gönlüme sığmayan Hasretim oldun Şehvet dolu dansım seninle Kana kana yudumlasam terini Ah Dokun tenime yakın ol Gel ateşime Sarıl sıkıca ısıtan Kor yüreğime Düşünme, utanma sakınma Dokun hadi Söz yetmiyor, dinmiyor arzu

Sayfayı Paylaş