gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gökhan Kırdar - Üstüme Basıp Geçme Yar

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bıraksanda elimi Sevgin bana yeter Susarım öpüşüne
    Avunur da söylemem
    Belki yalandır oyundur
    Derim ya, yine de korku basar

Yazık ki agır agır
    Çökmüş yüregine
    Nefret degil mi bu
    Yalan sevişmeler
    Sen degilsin sanki yarısı
    Yatagımın
    Üşürüm sarılsam bile

İsyanım yanışıma ölüm bile
    Susuyor
    Ardına dönüp giden senmisin
    A kadın
    Gururum yere düser
    Yeter ki bak yüzüme
    Üstüme basıp geçme
    Yar

Gökhan Kırdar - Üstüme Basıp Geçme Yar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gökhan kırdar

gökhan kırdar

1970?te Aydin?da dogdu. Orta ?grenim sonrasi Izmir?de, 1988?de Yildiz ?niversitesi Mimarlik B?l?m??n? kazandiktan sonra Istanbul?da yasamaya basladi. 1994?te ilk alb?m? ?Serseri Mayin? -basta ?Yerine Sevemem? adli sarki olmak ?zere b?y?k ilgi topladi. Sanat?i 1995' te "Tutunamadim" alb?m?n? yayimladi. 1993?deki ilk film m?zigi ?alismasi olan ?Gece, Melek ve Bizim ?ocuklar?,...
  2. Gökhan Kırdar - Fotoğraflar

Gökhan Kırdar - Fotoğraflar

gökhan kırdar fotoğraflar avucumda siyah beyaz için için ağlar gibi fotoğraflar dökülüyor birer birer karışıyor sarı soluk yapraklara anılar yine geceler yine geceler alışılır değil konuşulur değil yaşanası değil ölüm gibi içimdeki bu deprem alışılır değil alışamam buna düğmlenir rahat vermez bu sessiz isyan ruhuma seni aradım boş sokaklarda seni aradım hatıralarda karanlık...
  3. Gökhan Kırdar - Eylül

Gökhan Kırdar - Eylül

Yine aynı şarkı başladı bile Bu mevsim böyledir rüzgar gelir Islanmışım ben gözyaşlarımdan Bu mevsim böyledir aniden gelir Eylül aniden gelir Eylül aniden gelir
  4. Gökhan Kırdar - Divane

Gökhan Kırdar - Divane

Diyar ah diyar gezmişim uğruna Halime bakta anla Uzat ah uzat Elini yolumu yitirmişim kokunu Aklım yetmiyor kurudum Yolurdum ahhhhhhhhhh Ne gün ne gece geçmez Nerde kayboldum Usandım hasretim Nasıl susar bu can allah aşkına Mesali yok dilin sohbeti kalmadı Yandı uğruna Tek çare kaldı tevekkül Kör şansım e biraz da gül bana Al beni de yanına divane
  5. Gökhan Kırdar - Ah Ayartan Yar

Gökhan Kırdar - Ah Ayartan Yar

Elle tutulmaz, gözle görülmez Batıyor her an Şeffaf hançer sanki Göstersem yok sanki Yar ah ayartan yar Ah unutkan yar Yar başkan başa Göğsümü yar, öfken var Ah ayartan yar Ah unutkan yar Yar baştan başa Göğsümü yar için rahatlar Kurşuni ay rengi toz duvağın Hırsızca kaçan ırmaktın Daha ne kadar daha da mı var Bu ne öfke, bu ne öfke Bu ne öfke, bu ne cevher Yar ah ayartan yar Ah unutkan...

Sayfayı Paylaş