gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gökhan Özen - Ağlamak Sırayla

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sana bana geri dönmez bu rüya Yana yana kölen olmuştum ya Artık ağlamam kapandı bak yaram
    Ağlamak sıra sırayla

Sözlerin yabancı birini hiç aratmıyor
    Kalbin mi durdu güzelim yoksa bana mı atmıyor

Aşk mı gurur mu sende hüküm süren
    Hiç terkeder mi kalpten seven
    Aşk heba değilmi? kanun bilirmi?
    Söyle gider mi kalpten seven.

Gökhan Özen - Ağlamak Sırayla konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Özen - Ödedim

Gökhan Özen - Ödedim

Ödedim bedelini aşkın Senden sonra ben olmayarak Başka kimliklerde dolaştım Herkes beni ben sanarak Şimdi yalnızım, neye yarar bu anılar Ama yine de seni arar hep bakışlar Şimdi yalnızım, neye yarar bu anılar Ama yine de seni arar hep bakışlar Dağlar karlı değil aşmasını bilene Yollar uzun değil sabredip bekleyene Sen dur üzülme sen, boşver bu yalan dünyayı Yaşarken olmazsa, mahşerde...
  2. Gökhan Özen - İnkar Etme

Gökhan Özen - İnkar Etme

Sensiz bu son yolculuk dönüşün olmayacak İçinde hatıralar resimler solmayacak Kaderde sana ait bir tek iz kalmayacak Ödünç aldın geleceğimi geçmişimden koparken Artık yokum ben Denedim defalarca senden arta kalanlarla Artık yokum ben Günahıyla sevabıyla her şeyinle sevmedim mi? Beni bensiz bırakıpta ben hep sana gelmedim mi? Eller vefa nedir bilmez kadir kıymet bilmedim mi? İnkâr etme yanarsın
  3. Gökhan Özen - İkimizde Kaybettik

Gökhan Özen - İkimizde Kaybettik

ne zaman yagmur yagsa hep seni hatırlarım istanbul aglıyor bak aglıyor umutlarım ama yürekler taştan duvardı söylenmemiş cok söz vardı bu adamı ne sandın sen senin için ölürdüm ben bi savaş gibiydi sanki bi sevdadan daha fazla kazanan da olmadıki sonunda bi savaş gibiydi sanki bi sevdadan daha fazla ikimizde kaybettik sonunda ne zaman yüzüm gülse hep seni hatırlarım dagılır...
  4. Gökhan Özen - Ezberimsin

Gökhan Özen - Ezberimsin

Alışamadım Ayrılıklara Bir Yalan Olsaydın Keşke Acımasızca Saplandı Yüreğime Kaç Hain Bıçak Kaç Uzun Gece Bakışların Gül Vedaydı Benden Bir Şeyler Saklayan Her Sözün Bir Elvedaydı Bana Seni Yasaklayan Hala Benim Ezberimsin Deliler Gibi Seni Özlüyorum Gözlerim Sende Kaldı Sevdalım Hiç Kimseleri Görmüyorum
  5. Gökhan Özen - Ayaz

Gökhan Özen - Ayaz

Sildim attım alın yazımdan Senden başka ne varsa Sarıldım sensizliğe can yoldaşı olur diye Sensiz sokaklarında Sensiz sokaklarımda Yine yar yar yar yine seni bana yaz Bu senede uğramadı buralara yaz E hadi yar yar yar yine seni bana yaz Duramam hiç artık buralar ayaz

Sayfayı Paylaş