gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gökhan Özen - Balıklara Yem Olduk

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir büyük sevdaydı yaşadığımız En aksi umutları Yarınlara taşırdık
    Taksi mesafesiydi ayrılığımız
    Akşam kavga eder
    Sabaha barışırdık

Bu sevda nöbetleri
    Gün gelince bitiyor
    İnsan göz göre göre
    Kendini aldatıyor

Unuttuk yeminleri
    Biz sevmekten yorulduk
    O sarhoş denizlerde
    Balıklara yem olduk

Gökhan Özen - Balıklara Yem Olduk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Özen - Yavaş Ol Yavaş

Gökhan Özen - Yavaş Ol Yavaş

Aşk değil sanki savaş Yavaş ol canım yavaş Kime çattığını bilmiyorsun sen! Çektiririm de çekmem Öyle eyvallah etmem Ben kimseye benzemem Yavaş ol yavaş Dur bi dakka, dur bi dakka Yavaş yerler yaş Aşkına bel bağlamam Bir ömür sana ağlamam Unuturum tanımam Yavaş ol yavaş! Savaş istemiyorum, Ben seni seviyorum, Deli bir tarafım var, Ben onu söylüyorum...
  2. Gökhan Özen - Feda olsun

Gökhan Özen - Feda olsun

Ne öncesi ne sonrası Tek sevdiğim sen ol bu yeter bana Ne lalesi ne goncası Tek çiçeğimsin kıyamam bakmaya sana Derken... terk ettin gittin severken Kaldım bir başıma Derken... sebepsiz gittin çok erken Kıyamet koptu içimde Vur yine de yıkılsam da ben Vur yeter ki sonum olsun elinden Gel bir an bir an daha çal ömrümden Feda olsun yar
  3. Gökhan Özen - Ayaz

Gökhan Özen - Ayaz

Sildim attım alın yazımdan Senden başka ne varsa Sarıldım sensizliğe can yoldaşı olur diye Sensiz sokaklarında Sensiz sokaklarımda Yine yar yar yar yine seni bana yaz Bu senede uğramadı buralara yaz E hadi yar yar yar yine seni bana yaz Duramam hiç artık buralar ayaz
  4. Gökhan Özen - Ağlamak Sırayla

Gökhan Özen - Ağlamak Sırayla

Sana bana geri dönmez bu rüya Yana yana kölen olmuştum ya Artık ağlamam kapandı bak yaram Ağlamak sıra sırayla Sözlerin yabancı birini hiç aratmıyor Kalbin mi durdu güzelim yoksa bana mı atmıyor Aşk mı gurur mu sende hüküm süren Hiç terkeder mi kalpten seven Aşk heba değilmi? kanun bilirmi? Söyle gider mi kalpten seven.
  5. Gökhan Özen Baba Oldu !

Gökhan Özen Baba Oldu !

gökhan özen gökhan özen yıldız masalı gökhan özen yıldız masalı tnt ile ilgili bilgiler burada melekler. Evet yanlış okumadınız melekler :) Gökhan Özen baba oldu ama dizide ki rolü icabı :D:D Yıldız masalı adlı dizide ki performansıyla beğeni toplayan Gökhan Özen son bölümde baba olarak bu keyfi de az biraz tatmış oldu melekler :) Senaryo gereği dört çocukla kamera karşısına geçen Özen,...

Sayfayı Paylaş