gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gökhan Özen - Benim İçin N'apardın

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Benim için bir şey yap öyle lafta kalmasın Hasta olursam bir gün bir çorba yapar mıydın Sobamı yakar mıydın portakal soyar mıydın
    Sahiden yapar mıydın istersem

Benim için n'apardın
    Ayazda mı yatardın
    Sırtında mi taşırdın
    Hamallık mı yapardın
    Aman ne bileyim ben
    Yap da bi göreyim ben
    Ben olsaydım n'apardım
    Ayazda da yatardım
    Sırtımda da taşırdım
    Hamallık da yapardım
    Aman ne bileyim ben
    Bekle bekle de gör sen

Başıma birşey gelse yanımda olur muydun?
    Bi meselem olsaydı beni dinler miydin?
    Başından mı atardın?
    Bağrına mı basardın?
    Acımı taşır mıydın istersem?

Kim sana gülerse, aklını çelerse, değer mi ona derse her şeyi denerse

Kanma.........

Benim İçin Ne Yapardın?

Gökhan Özen - Benim İçin N'apardın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Özen - Farzet

Gökhan Özen - Farzet

Aşkı bulduğumu sandım sende Aşkı sevdiğini sandım bende Senle ve ben acıyı sevda sandık Geldik yolun sonuna Ayyyyyyyy Asla aşk heryerde bahar değil Bizde aşk kışlara hep gebe Yar ısıtamadın gönlümü Isıtamadın kalbimi bundan fazla anladım alışamadık biz bize konuşamadık gözgöze bundan fazla farzet kapılıp biz delice aşk seline farzet yaşadık doyduk güzele Aşkı bulduğumu sandım sende Aşkı...
  2. Gökhan Özen - Duman Gözlüm

Gökhan Özen - Duman Gözlüm

Tek tesellim gözlerindi Bakıp bakıp delirirdim Bana öyle yakındın ki Hep benimsin zannederdim Bırakıp gittin beni Yanarım için için Yaralı kuşlar gibi sensiz ben bir hiç'im Duman gözlüm yaktın beni Duman ettin acımadın ziyan ettin Duman gözlüm benim için Yaşamaktın yaşamayı haram ettin Gönlümü teslim aldı hüzün İçimde senden kalan cam kırıkları Aynada sensiz yüzüm Sensiz...Hiç kimse...
  3. Eurovision için Gökhan Özen ve Hepsi Grubuna teklif götürüldü

Eurovision için Gökhan Özen ve Hepsi Grubuna teklif götürüldü

TRT 18-19 Mayıs tarihlerinde Rusya'da gerçekleşecek olan 54'üncü Eurovision Şarkı Yarışması için Hepsi grubuna ve popçu Gökhan Özen'e teklif götürdü. Hepsi grubu ve Gökhan Özen, teklife henüz yanıt vermedi. Her sene yapılan 'Şarkı Türkçe mi olsun, İngilizce mi?' tartışmalarının bu sene de yaşanacağını söyleyen Hepsi grubu üyeleri teklifle ilgili "Hala düşünüyoruz" derken Gökhan...
  4. İkimizde Kaybettik - Gökhan Özen

İkimizde Kaybettik - Gökhan Özen

Ne zaman yağmur yağsa hep seni hatırlarım İstanbul ağlıyor bak ağlıyor umutlarım Ama; yürekler taştan duvardı Söylenmemiş çok söz vardı Bu adamı ne sandın sen Senin için ölürdüm ben Bi savaş gibiydi sanki Bi sevdadan daha fazla İkimizde kaybettik bak sonunda .. Bir masal gibiydi sanki Bir sevdadan daha fazla Mutlu sonla bitmedi bak sonunda ..
  5. Gökhan Özen Baba Oldu !

Gökhan Özen Baba Oldu !

gökhan özen gökhan özen yıldız masalı gökhan özen yıldız masalı tnt ile ilgili bilgiler burada melekler. Evet yanlış okumadınız melekler :) Gökhan Özen baba oldu ama dizide ki rolü icabı :D:D Yıldız masalı adlı dizide ki performansıyla beğeni toplayan Gökhan Özen son bölümde baba olarak bu keyfi de az biraz tatmış oldu melekler :) Senaryo gereği dört çocukla kamera karşısına geçen Özen,...

Sayfayı Paylaş