gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Gökhan Özen Budala Şarkısının Sözleri 2013

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gökhan özen budala şarkısı gökhan özen şarkıları budala şarkısının sözleri

Sevgili melekleri sevilen şarkıcı Gökhan Özen 2013 albümünü çıkardı. Milyoner adını verdiği albümde bulunan Budala şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...

Koşa koşa ardından, bittim halim ortada
    Seni delice seven kalbim hurda
    Unutalım olanları, baksın herkes kendi yoluna
    Adımı değiştirdim senden sonra; budala budala

Boş lafla, rüzgarla çıkılmaz bu yola
    Sen düz git, ben zaten o yana bu yana
    Yokluğun mertliği bozduğu dünyada sevmekse
    Karşında budala, budala

Zor yokluğunun arkası
    Gittiğinden bu yana yüreğim sabır taşı
    Yok unut deme, imkansız
    Ben garip budala, sen gönül yarası

Boş lafla, rüzgarla çıkılmaz bu yola
    Sen düz git, ben anca o yana bu yana
    Yokluğun mertliği bozduğu dünyada sevmekse
    Karşında budala, budala

Söz: Gökhan Özen
    Müzik: Gökhan Özen

Gökhan Özen Budala Şarkısının Sözleri 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Özen Milyoner Şarkısının Sözleri 2013

Gökhan Özen Milyoner Şarkısının Sözleri 2013

gökhan özen milyoner gökhan özen şarkıları gökhan özen milyoner şarkısı Sevgili melekler, sevilen popçu Gökhan Özen'in 2013 albümü Milyoner'den, albümle aynı adı taşıyan Milyoner şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. O milyoner olmuş ama adam olmuş mu Şu dünyanın düzenine kuş kondurmuş mu Aşkta hesaplar tutmaz Hep aynı son yargısız infaz Söz konusu iki kalp var ikisi de enkaz...
  2. Gökhan Özen Benden Sorulur Şarkısının Sözleri 2013

Gökhan Özen Benden Sorulur Şarkısının Sözleri 2013

gökhan özen benden sorulur şarkısı gökhan özen şarkıları benden sorulur şarkı sözleri Sevgili melekler, Milyoner albümüyle 2013 yılında sevenleriyle tekrar buluşan Gökhan Özen'in İki Yeni Yabancı şarkı sözlerinin ardından bu sayfamızda da Benden Sorulur şarkısının sözlerini paylaşıyoruz... Beni bırak kendi halime kendi yalnız dünyamda Ben sensiz daha iyiyim bildiğin her anlamda Seni...
  3. Gökhan Özen Sensizlik Kıyamet Şarkısının Sözleri 2013

Gökhan Özen Sensizlik Kıyamet Şarkısının Sözleri 2013

gökhan özen sensizlik kıyamet sözleri gökhan özen şarkıları sensizlik kıyamet şarkı sözleri Sevgili melekler, sizlerle en son paylaştığımız Gökhan Özen'in son albümündeki parçalardan Aşk En Çok Bize Yakışır şarkı sözlerinin ardından bu sayfamızda da şarkıcının yine son albümünden Sensizlik Kıyamet şarkısının sözlerini paylaşıyoruz.. Nedense bu depresif günler Hep bana hep bana Nedense...
  4. Gökhan Özen Nereye Kadar Şarkısının Sözleri 2013

Gökhan Özen Nereye Kadar Şarkısının Sözleri 2013

gökhan özen nereye kadar sözleri gökhan özen şarkıları nereye kadar şarkı sözleri Sevgili melekler, başarılı popçu Gökhan Özen'in yeni albümü Milyoner'de yer alan parçalardan biri olan Nereye Kadar Şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Ertelenmiş mutluluklar Yaşanmamış yıllarım var Yokluğundan mütevellit Uykusuzluk problemim var Nereye kadar nereye kadar Gidipde...
  5. Gökhan Özen Gelemem Şarkısının Sözleri 2013

Gökhan Özen Gelemem Şarkısının Sözleri 2013

gökhan özen gelemem sözleri gökhan özen şarkıları gelemem şarkısının sözleri Sevgili melekler, sevilen pop şarkıcısı Gökhan Özen Milyoner albümüyle müzik marketlerde. Albümdeki 11.parça olan Gelemem şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sişzlerle paylaşıyoruz... Yemeği bensiz ye, tek tabak koy masaya Bugün yoksunum senden yoksunluğum sana Kokum saklıydı sende son kazağı yıkama Biriktir...

Sayfayı Paylaş