gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gökhan Özen Resimleri

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gökhan özen resmi web sitesi gökhan özen resmi sitesi

Gökhan Özen Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Özen - Resimler&Hayaller

Gökhan Özen - Resimler&Hayaller

Resimler hayaller paramparça Seninde gözlerin uzaklara Öylece dalmıyor mu hiç söyle Kim haklı,kim suçlu bir galip ararken Yitirdik,hikayemiz böyle Ne biliyorsun kim güler sonunda Bir ömür boyu yalnızlık galip belki de Sana kalmaz,kime kalmış ki Bu malla mülkle kandıran dünya Hıh,oynak böyle Değişiyorsun,yitiriyorsun sen Bizi günden güne Resimler hayaller paramparça Seninde gözlerin uzaklara...
  2. Gökhan Özen - Duman Gözlüm

Gökhan Özen - Duman Gözlüm

Tek tesellim gözlerindi Bakıp bakıp delirirdim Bana öyle yakındın ki Hep benimsin zannederdim Bırakıp gittin beni Yanarım için için Yaralı kuşlar gibi sensiz ben bir hiç'im Duman gözlüm yaktın beni Duman ettin acımadın ziyan ettin Duman gözlüm benim için Yaşamaktın yaşamayı haram ettin Gönlümü teslim aldı hüzün İçimde senden kalan cam kırıkları Aynada sensiz yüzüm Sensiz...Hiç kimse...
  3. Genç Kızların Sevgilisi Gökhan Özen Resimleri

Genç Kızların Sevgilisi Gökhan Özen Resimleri

gökhan özen ve sevgilisi gökhan özen sevgilisi özenin kim özenin kim
  4. İkimizde Kaybettik - Gökhan Özen

İkimizde Kaybettik - Gökhan Özen

Ne zaman yağmur yağsa hep seni hatırlarım İstanbul ağlıyor bak ağlıyor umutlarım Ama; yürekler taştan duvardı Söylenmemiş çok söz vardı Bu adamı ne sandın sen Senin için ölürdüm ben Bi savaş gibiydi sanki Bi sevdadan daha fazla İkimizde kaybettik bak sonunda .. Bir masal gibiydi sanki Bir sevdadan daha fazla Mutlu sonla bitmedi bak sonunda ..
  5. Gökhan Özen Baba Oldu !

Gökhan Özen Baba Oldu !

gökhan özen gökhan özen yıldız masalı gökhan özen yıldız masalı tnt ile ilgili bilgiler burada melekler. Evet yanlış okumadınız melekler :) Gökhan Özen baba oldu ama dizide ki rolü icabı :D:D Yıldız masalı adlı dizide ki performansıyla beğeni toplayan Gökhan Özen son bölümde baba olarak bu keyfi de az biraz tatmış oldu melekler :) Senaryo gereği dört çocukla kamera karşısına geçen Özen,...

Sayfayı Paylaş