gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gökhan Özen Resimleri

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gökhan özen resmi web sitesi gökhan özen resmi sitesi

Gökhan Özen Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Özen - Resimler&Hayaller

Gökhan Özen - Resimler&Hayaller

Resimler hayaller paramparça Seninde gözlerin uzaklara Öylece dalmıyor mu hiç söyle Kim haklı,kim suçlu bir galip ararken Yitirdik,hikayemiz böyle Ne biliyorsun kim güler sonunda Bir ömür boyu yalnızlık galip belki de Sana kalmaz,kime kalmış ki Bu malla mülkle kandıran dünya Hıh,oynak böyle Değişiyorsun,yitiriyorsun sen Bizi günden güne Resimler hayaller paramparça Seninde gözlerin uzaklara...
  2. Gökhan Özen - Ezberimsin

Gökhan Özen - Ezberimsin

Alışamadım Ayrılıklara Bir Yalan Olsaydın Keşke Acımasızca Saplandı Yüreğime Kaç Hain Bıçak Kaç Uzun Gece Bakışların Gül Vedaydı Benden Bir Şeyler Saklayan Her Sözün Bir Elvedaydı Bana Seni Yasaklayan Hala Benim Ezberimsin Deliler Gibi Seni Özlüyorum Gözlerim Sende Kaldı Sevdalım Hiç Kimseleri Görmüyorum
  3. Gökhan Özen - Ayaz

Gökhan Özen - Ayaz

Sildim attım alın yazımdan Senden başka ne varsa Sarıldım sensizliğe can yoldaşı olur diye Sensiz sokaklarında Sensiz sokaklarımda Yine yar yar yar yine seni bana yaz Bu senede uğramadı buralara yaz E hadi yar yar yar yine seni bana yaz Duramam hiç artık buralar ayaz
  4. Gökhan Özen - Ağlamak Sırayla

Gökhan Özen - Ağlamak Sırayla

Sana bana geri dönmez bu rüya Yana yana kölen olmuştum ya Artık ağlamam kapandı bak yaram Ağlamak sıra sırayla Sözlerin yabancı birini hiç aratmıyor Kalbin mi durdu güzelim yoksa bana mı atmıyor Aşk mı gurur mu sende hüküm süren Hiç terkeder mi kalpten seven Aşk heba değilmi? kanun bilirmi? Söyle gider mi kalpten seven.
  5. Genç Kızların Sevgilisi Gökhan Özen Resimleri

Genç Kızların Sevgilisi Gökhan Özen Resimleri

gökhan özen ve sevgilisi gökhan özen sevgilisi özenin kim özenin kim

Sayfayı Paylaş