gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gökhan Özen - Sebebim Sensin

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hani her acıya,her göz yaşına Dayanırdık nasıl el olduk? Hani yar gecelere hasret esince
    Sarıldık anılara
    Nasıl nasıl nasıl son bulduk?!

İsyan olur her doğan gün
    sensizliğe uyanırım
    Senden bana son kalan
    Kara bir yas ağlatan
    Nasıl sevmişim anladım

Sebebim sensin yar
    Bunu böyle bil,böyle bil...

Gökhan Özen - Sebebim Sensin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Özen - Seni Özledim

Gökhan Özen - Seni Özledim

Seni özledim gittiğim her yerde özlemin var inanmıyor kalbim sözlerime sensiz seni özledim, sensiz her şey değersiz unuttuğum büyük yalan gururumdan arta kalan sensiz düşman geçen zaman seni özledimm o kader ki meşhur sanık omzunda melekler tanık içimde mektuplar yanık seni özledim off seni özledim gittiğin günden beri hergün ikiz sanki rakamlar düşüyor takvimlerden, üzerime üzerime...
  2. Gökhan Özen - Duman Gözlüm

Gökhan Özen - Duman Gözlüm

Tek tesellim gözlerindi Bakıp bakıp delirirdim Bana öyle yakındın ki Hep benimsin zannederdim Bırakıp gittin beni Yanarım için için Yaralı kuşlar gibi sensiz ben bir hiç'im Duman gözlüm yaktın beni Duman ettin acımadın ziyan ettin Duman gözlüm benim için Yaşamaktın yaşamayı haram ettin Gönlümü teslim aldı hüzün İçimde senden kalan cam kırıkları Aynada sensiz yüzüm Sensiz...Hiç kimse...
  3. İkimizde Kaybettik - Gökhan Özen

İkimizde Kaybettik - Gökhan Özen

Ne zaman yağmur yağsa hep seni hatırlarım İstanbul ağlıyor bak ağlıyor umutlarım Ama; yürekler taştan duvardı Söylenmemiş çok söz vardı Bu adamı ne sandın sen Senin için ölürdüm ben Bi savaş gibiydi sanki Bi sevdadan daha fazla İkimizde kaybettik bak sonunda .. Bir masal gibiydi sanki Bir sevdadan daha fazla Mutlu sonla bitmedi bak sonunda ..
  4. Gökhan Özen Baba Oldu !

Gökhan Özen Baba Oldu !

gökhan özen gökhan özen yıldız masalı gökhan özen yıldız masalı tnt ile ilgili bilgiler burada melekler. Evet yanlış okumadınız melekler :) Gökhan Özen baba oldu ama dizide ki rolü icabı :D:D Yıldız masalı adlı dizide ki performansıyla beğeni toplayan Gökhan Özen son bölümde baba olarak bu keyfi de az biraz tatmış oldu melekler :) Senaryo gereği dört çocukla kamera karşısına geçen Özen,...
  5. Gökhan Özen Seni Seviyorum Şarkısının Sözleri 2013

Gökhan Özen Seni Seviyorum Şarkısının Sözleri 2013

gökhan özen seni seviyorum şarkısı gökhan özen şarkıları gökhan özen seni seviyorum sözleri Sevgili melekleri sevilen popçu Gökhan Özen'in Milyoner albümünde yer alan ve söz-müziği Gökhan Özen'e ait olan Seni Seviyorum şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz... Seni seviyorum seni Bir can borcum var Allah’a Varsın o da senin olsun ama Bir aşk borcun var bana Aşk nedensiz, bedensiz...

Sayfayı Paylaş