gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gökhan Özen - yalan dünya

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

geldiğin günden beri gönlüm garip bir serseri kimseye kalmaz kalmaz kibirin
    kanunu yalan dünya

mal mülk versen ne yazar
    kader bir yazar bir bozar
    hiç güven olmaz olmaz kibirin
    kanunu yalan dünya

yalaaaaaan yalaaaan
    dört yanı yalan dünya
    hakkımı çalan ömrümü çalan
    senmişsin yalan dünya
    hey gidi yalan dünyaaaa

geldiğin günden beri
    gönlüm garip bir serseri
    kimseye kalmaz kalmaz kibirin
    kanunu yalan dünya

mal mülk versen ne yazar
    kader bir yazar bir bozar
    hiç güven olmaz olmaz kibirin
    kanunu yalan dünya

yalaaaaaan yalaaaan
    dört yanı yalan dünya
    hakkımı çalan ömrümü çalan
    senmişsin yalan dünya
    heeey gidiiii yalaaaaaaaaaaan dünyaaaaaaaaaaa...

Gökhan Özen - yalan dünya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Özen - Kader Utansın

Gökhan Özen - Kader Utansın

Sensizliğin sokağında voltaları atarken Hayal gibi, bir rüya gibi içimdesin sen Ya ben sana geç kalmışım Ya sen bana çok erken Bir hata gibi, günah gibi koynumdasın sen Ne senin, ne benim, ne de sevgimizin Suçu var, suçu var bir hatası var Günah mı işledik sadece sevdik Deliler gibi sevdik Kader utansın, ah utansın Bizi bizden, bizi bizden Çalan zalim kader utansın!
  2. Gökhan Özen - Farzet

Gökhan Özen - Farzet

Aşkı bulduğumu sandım sende Aşkı sevdiğini sandım bende Senle ve ben acıyı sevda sandık Geldik yolun sonuna Ayyyyyyyy Asla aşk heryerde bahar değil Bizde aşk kışlara hep gebe Yar ısıtamadın gönlümü Isıtamadın kalbimi bundan fazla anladım alışamadık biz bize konuşamadık gözgöze bundan fazla farzet kapılıp biz delice aşk seline farzet yaşadık doyduk güzele Aşkı bulduğumu sandım sende Aşkı...
  3. Gökhan Özen - Duman Gözlüm

Gökhan Özen - Duman Gözlüm

Tek tesellim gözlerindi Bakıp bakıp delirirdim Bana öyle yakındın ki Hep benimsin zannederdim Bırakıp gittin beni Yanarım için için Yaralı kuşlar gibi sensiz ben bir hiç'im Duman gözlüm yaktın beni Duman ettin acımadın ziyan ettin Duman gözlüm benim için Yaşamaktın yaşamayı haram ettin Gönlümü teslim aldı hüzün İçimde senden kalan cam kırıkları Aynada sensiz yüzüm Sensiz...Hiç kimse...
  4. İkimizde Kaybettik - Gökhan Özen

İkimizde Kaybettik - Gökhan Özen

Ne zaman yağmur yağsa hep seni hatırlarım İstanbul ağlıyor bak ağlıyor umutlarım Ama; yürekler taştan duvardı Söylenmemiş çok söz vardı Bu adamı ne sandın sen Senin için ölürdüm ben Bi savaş gibiydi sanki Bi sevdadan daha fazla İkimizde kaybettik bak sonunda .. Bir masal gibiydi sanki Bir sevdadan daha fazla Mutlu sonla bitmedi bak sonunda ..
  5. Gökhan Özen Baba Oldu !

Gökhan Özen Baba Oldu !

gökhan özen gökhan özen yıldız masalı gökhan özen yıldız masalı tnt ile ilgili bilgiler burada melekler. Evet yanlış okumadınız melekler :) Gökhan Özen baba oldu ama dizide ki rolü icabı :D:D Yıldız masalı adlı dizide ki performansıyla beğeni toplayan Gökhan Özen son bölümde baba olarak bu keyfi de az biraz tatmış oldu melekler :) Senaryo gereği dört çocukla kamera karşısına geçen Özen,...

Sayfayı Paylaş